דרושים לעבודה באוסטרליה

דרושים באוסטרליה עובדים חרוצים, אנרגטיים ועם רצון לעשות הרבה כסף. מרגישים שמוצרי קוסמטיקה לא בשבילכם? מיישרי שיער ואיפור זה לא ממש הכיוון שלכם?

דרושים לעבודה באוסטרליה מוכרים של כריות חימום רב פעמיות. רק לכריסמס, למי שרוצה לעשות מכה, למתאימים בלבד. לחברה המובילה בתחום, דרושים סלזמנים תותחים, באחת הערים העשירות בדרום אוסטרליה.

כרטיסי טיסה על חשבון החברה לבעלי דרכון אירופאי, ולמתחייבים לחצי שנה. תנאים מדהימים למתאימים דירות ברמה גבוהה, רכבים, בונוסים וכמובן – משכורות שלא תראו בשום מקום אחר. השתחררתם עכשיו מהצבא? רוצים לעשות משהו יותר טוב מאשר עבודה מזדמנת ולהתייבש בבית? יש לכם אנרגיות ואתם רוצים לנצל אותם? אם עניתם כן, עבודה באוסטרליה היא התשובה בשבילכם! רוב הצעירים שטסים לעבוד בעגלות מוכרים מוצרי קוסמטיקה, ומה לעשות, לא כולם מתחברים למכירות מסוג זה . הקונים לעיתים מחפשים בכריסמס את המתנה ה"פשוטה" יותר והזולה יותר והמוצר הזה נותן להם את הפתרון המושלם. אל תחשבו שהעבודה יותר קלה רק בגלל שהמוצר יותר פשוט, העבודה היא 5 ימים מלאים, 7 שעות עבודה ביום. תקבלו יום חופש בשבוע ויום ראשון תעבדו יום קצר. כמובן שאתם מרוויחים לפי אחוזי מכירה, ככל שתמכרו יותר, כך האחוזים יהיו יותר גבוהים ותעשו יותר כסף!

Comments are closed.