הצעות עבודה באוסטרליה

עבודה באוסטרליה - חקלאות

רבים אומרים שהדרך הטובה ביותר לחוות את אוסטרליה, לספוג את התרבות, המנטליות של התושבים ולשלב טיול במלוא מובן המילה היא באמצעות עבודה בחקלאות. עבודה בחוות, עבודה בקטיף, טיפול בחיות ועבודה במגוון תחומי החקלאות. עבודה בתחום הזה, היא עבודה חווייתית ופחות ריווחית. עבודה בחוות באוסטרליה היא על מנת להתקיים ולא על מנת לחסוך סוכמים גדולים.

עבודה באוסטרליה - אופר

עבודה באוסטרליה כאופר פונה בעיקר לבנות בגילאים 20-28. משמעות העבודה בבסיסה היא שמירה על ילדים הכוללת הכל: לקיחתם לגן או לבית הספר, עזרה בלימודים, הכנת ארוחות והרדמת הילדים. האופר היא כלי עזר משמעותי מאד בחייהם של הורים קרייריסטים שאין להם זמן אבל יש להם הרבה מאד כסף. עבודה באוסטרליה בתחום גם היא פחות ריווחית אלה יותר עבודה נוחה שמאפשרת להכיר את המקום באופן מושלם ולשלב עבודה ולעיתים גם לימודים. המשפחות המארחות הן בעיקר משפחות של יהודים ולכן הן מעדיפות להעסיק בנות יהודיות על מנת להשריש בילדיהם ערכים ציוניים ומסורת יהודית. כל משפחה מממנת את כרטיס הטיסה עבור המטפלת, מימון מלא של מגורים, אוכל, ומשכורת חודשית בסיסית שמותאמת לעלות המחייה האוסטרלית.

עבודה בעגלות באוסטרליה

עבודה באוסטרליה בנקודות מכירה בקניונים היודעה בכינויה - עגלות. עבודה בעגלות באוסטרליה היא העבודה הכי פופולרית עבור ישראלים צעירים שמעוניינים להגיע לאוסטרליה וליהנות לא רק מהעושר התרבותי שלה אלה גם מעושר כלכלי. עבודה בעגלות מתבססת על עמלות מכירה, אין שכר בסיס. על כל נקודת מכירה עומדים בין 2-3 סוכני מכירות כאשר כל אחד מהם מקבל עמלות מכירה בהתאם ללקוח אותו עצר ולו מכר. האחוזים נעים בין 20 ל-30 וככל שהוותק בעבודה באוסטרליה עולה כך גם אחוזי המכירה עולים. קיימים מגוון רחב מאד של מוצרים כאשר מוצרי קוסמטיקה המיוצרים בים המלח הינם הפופולריים ביותר. יחד עם זאת מכירת כריות חימום, מיישיר שיער, צעצועים ואיפור מהווים נתח משמועתי מנקודות המכירה הבולטות בעבודה באוסטרליה.

מכירת ציורי שמן באוסטרליה

עבודה במכירת ציורי השמן זהה במהותה לעבודה באוסטרליה בתחום העגלות. העבודה הזו גם היא מתבססת על עמלות מכירה קבועות מראש וגם בה אין שכר בסיס, ההבדל העיקרי הוא בסביבת העבודה ובגובה העמלות. אם בעבודה בעגלות עומדים עם עוד אנשים העבודה במכירת ציורי שמן באוסטרליה מתבצעת לבד. המוכר מסתובב לבדו בשכונות יוקרה ואזורים יוקרתיים ברחבי העיר ומנסה למכור ציורים. על כל ציור שהמוכר מכר מופרש נתח קבוע לחברה וכל השאר הולך לכיס של המוכר עצמו. עבודה במכירת ציורי השמן עדיפה לאנשים שאין להם בעיה להיות לבד, אנשים בעלי משמעת עצמית גבוהה שיודעים  ליצור דינמיקה טובה ועמוקה עם אנשים.

Comments are closed.