עבודה נדרשת באוסטרליה – כדאי שתדעו

אוסטרליה, היבשת הקטנה בעולם אך בהחלט המיוחדת בעולם, החלה בשנים האחרונות לחלחל בתודעת האנשים בתור מקור הכנסה דיי טוב, השילוב של עבודה באוסטרליה עם איכות חיים גובהה במיוחד היא בהחלט הסיבה לכך.

אז מהם האפשרויות לעבודה באוסטרליה?

לא רק צעירים אוהבים לטוס לחו"ל בשביל לעבוד, כן לחסוך לטיול או דירה במרכז זה עניין חשוב, אך אחרי השקעה של שנים בקבלת תואר, במקצוע החשיבות לכסף עולה יותר, אתם בעלי מקצוע אך לא מרגישים שאתם מקבלים את התמורה שלכם לכסף פה בארץ. מה יש לאוסטרליה להציע לכם בעניין זה? דיי הרבה. באוסטרליה יש דבר שנקרא מקצוע נדרש, מה שאומר של"עובד הפשוט", כמו חשמלאי, אופה, נגר ועוד, יש אפשרות להרוויח שכר מאוד גבוה, יותר מהמינימום (שגם הוא גבוה מאוד יחסית), לקבל תנאים גבוהים מהמדינה כמו סבסוד רפואי ולעבוד בשעות נוחות, שעות של אוסטרלים, מ9:00 עד 17:30 כל יום ושבת – ראשון חופש. וכל זה בזמן שאתם מרוויחים פי 3-4 ממה שתרוויחו בארץ. שכר המינימום בעבודה באוסטרליה מגיע ל12 דולר לשעה, מה שיוצא כ40 שקל לשעה, ועוד בעלי מקצוע מקבלים שכר שעתי יותר גבוה מהמינימום. השכר יוצא כפול ואפילו משולש ממה שאנחנו מרוויחים כאן, והמחירים זולים מהארץ, מה שאומר תרוויחו יותר, תשלמו פחות ותחיו הרבה יותר טוב. אוסטרליה. המקום בו היום מתחיל ברגע שמסיימים את יום העבודה, ואז כל החברים מתקבצים בפאב האוסטרלי השכונתי, הצחוק נמשך עד הלילה והתושבים מסתובבים עם חיוך על הפנים במורד הרחובות.

עבודה באוסטרליה - אז איך עושים את זה בעצם?

לאחר שרכשתם מקצוע, יש לוודא שהוא נמצא ברשימת המקצועות הנדרשים של אוסטרליה, זאת אפשר לבדוק באינטרנט, באתר השגרירות של אוסטרליה. לאחר מכן יש להוציא ויזת עבודה באוסטרליה ושהייה, את זה עושים מול שגרירות אוסטרליה בהצגת תעודת הגמר עם המקצוע שלכם. העניין יסית פשוט, הם צריכים אתכם, לכן הם מציעים את התנאים המדהימים האלה לבעלי המקצוע. רק באוסטרליה העובדים בכביש מרוויחים כמו שרופאים מרוויחים אצלנו. אבל ראו הוזהרתם, אוסטרליה היא מדינה ממכרת, לא בטוח שתרצו לחזור לארץ אחרי שנים

No Comments Yet.

Leave a comment