לעבוד באוסטרליה, להרגיש בישראל

הבית רחוק, טעם המאכלים של אימא על קצה הלשון, הגרון נחנק והדמעות בדרך... אין מה לעשות, כולנו בני אדם ואם בחרתם לעבוד בעבודות באוסטרליה, אין ספק שהגעגועים יצופו מידי פעם ואי אפשר לקפוץ לסופ"ש לבקר את המשפחה כדי לרכך אותם.

כשבוחרים עבודה באוסטרליה, צריך לקחת בחשבון את המרחק מהבית. אוסטרליה נמצאת במרחק של 20 שעות טיסה מישראל ואינה מאפשרת קפיצות רענון. אבל בכל עיר שתבחרו לעבוד באוסטרליה תולכו להמתיק את הגלולה בזכות הקהילה היהודית הגדולה והתומכת שתמצאו שם.

העבודה בערים הגדולות באוסטרליה כמו עבודה במלבורן וסידני מרכזות בתוכן קהילה יהודית מפותחת ומחבקת, שתשמח לאסוף אתכם לחיכה. מארוחות משותפות באמצע השבוע כדי לקבל קצת טעם של בית, דרך ימי שישי וקבלות שבת, עד לחגיגת החגים יחד ושמירת מצוות. אין ספק שהשהות שלכם באוסטרליה תרגיש הרבה יותר טוב בזכות זה.

נהירת הישראלים לאוסטרליה בשנים האחרונות רק מתפתחת ומתחזקת. מלבד החברים שתכירו תוך כדי עבודה תוכלו לפגוש חברים ישראלים רבים שיקלו עליכם את השהות ויעניקו תחושה משפחתית של ביחד. החברויות הנוצרות תוך כדי עבודה באוסטרליה דומות לחברויות הנוצרות בצבא, תחושת השייכות גדולה והיא תחבר בניכם לחברות עמוקה ואמתית, שתימשך עוד הרבה אחרי שתחזרו לארץ.

בנוסף, הסופרים הגדולים והנחשבים הבינו את גודל הקהילה היהודית ואת הפוטנציאל והחליטו להקדיש אזור מיוחד למוצרים ישראלים. אז אם מתחשק לכם ליהנות מבמבה, חומוס אחלה או חטיפים ישראלים, לא צריך לעשות חבילה מיוחדת מהארץ אלא פשוט לקפוץ למרכול הקרוב למקום מגורייך.

אז כן, ההחלטה לטוס ולעבוד באוסטרליה זאת החלטה לא פשוטה אשר דורשת הרבה אומץ ויכולת לספוג את הגעגועים. אבל אין ספק שהיא תעניק לכם בגרות שלא יכולתם לקבל בשום מקום אחר, יכולות להתמודדות עם מצבים שונים שתיתקלו בהם בחיים וחברים ומשפחה שלא שיכנסו אליכם ללב ולא תוכלו להתנתק מהם לעולם. כי בסופו של דבר מה שקורה באוסטרליה נשאר באוסטרליה ואף אחד חוץ ממי שהיה שם לא יוכל להבין.

Comments are closed.