עבודה בעגלות באוסטרליה

כיום ישנן עשרות אלטרנטיבות לעבודה בחו"ל עבור צעירים. כמעט בכל חור בעולם ישנם עסקים ישראלים וכל אחד יכול לבחור ממגוון פתרונות התעסוקה שקיימים כיום בשוק. אחד היעדים הפופולריים ביותר בשוק לעבודה בעגלות באוסטרליה הוא באוסטרליה. היבשת הקסומה ויפה בעולם.

לפני הכל קצת מידע על אוסטרליה

אין ספק ולו קלוש שיבשת אוסטרליה היא היבשת הייחודית ביותר בעולם. זנים מיוחדים של חיות, נופים עוצרי נשימה, מנטליות שונה של אוכלוסיה, והרבה מאד שלווה, נחת וירוק בעיניים. יבשת אוסטרליה ברובה אינה מאוכלסת והיא מכילה הרבה יותר מרחבים פתוחים. ניתן לנסוע שעות על גבי שעות ולא לראות נפש חיה בדרכך, מרחב שפשוט עוצר נשימה. אצלנו הישראלים המילה מרחב היא פשוט מחוץ ללקסיקון שלנו, החום, המזג והטמפרמנט של הישראלים הוא כל כך שונה מהשלווה התמידית ששרויים בה האוסטרלים ומה הפלא שמאות ישראלים מדיי שנה רוצים לברוח לתקופה לעבודות באוסטרליה, לחוש את המרחב ולהנות מתרבות מערבית שונה ב-180 מעלות מכל המוכר להם. ישנם לא מעט ישראלים שבוחרים להישאר באוסטרליה תקופה ארוכה ויש כאלה שפשוט רוצים טעימה של כמה חודשים וחוזרים לארץ הקודש. היתרון הגדול בעבודה באוסטרליה הוא שיש הרבה מאד אלטרנטיבות שונות ומגוונות: מעבודה פיזית, ממובינג, לעבודה קשה מנטלית במכירות ועד עבודה בחוות, מלצרות, אופר ומה לא?? במאמר זה נתמקד בעבודה בעגלות  באוסטרליה.

עבודה בעגלות

אז מה זה העגלות האלה?? לפני הכל זה לא באמת עגלות, זאת אומרת, אי אפשר לרתום אותם לסוס ולהתחפש לעגלונים. תחשבו יותר בכיוון של נקודות מכירה כמו של חברות סלולאר, רק טיפה יותר גדול ומפואר. העגלה לרוב תהיה מעוצבת בהתאם לצו האופנה של הקניון בו היא ממוקמת וכמובן בהתאם למוצרים הנמצאים עליה. עגלות קוסמטיקה בעבודה באוסטרליה הן היפות ביותר שיש בעולם. למה? כי זה דורש את זה! הלקוחות דורשים את זה, הקניונים הענקיים דורשים את זה, והאיכות של המקום דורשת את זה. מלבד עגלות של ים המלח קיימות עגלות של צעצועים, מיישרי שיער, קעקועי חינה, תכשיטים, אביזרים לפלאפון, איפור ועוד... נכון להיום המוצרים שהוכיחו את עצמם הכי מבוקשים בעבודה באוסטרליה לאורך כל ימות השנה, ללא קשר לתקופת חגים ספציפית או כל אירוע שנתי אחר, גם אצל נשים וגם אצל גברים הינם מוצרי קוסמטיקה של ים המלח. המוצרים הללו פשוט משתלבים מושלם עם השמש האוסטרלית הקודחת. אלו באמת מוצרים שהלקוחות צריכים על מנת לשמור על עורם, לטפח אותו ולעכב את הזדקנותו. העובדה שאנחנו ישראלים מארץ הקודש שמוכרים את המוצרים הללו תורמת מאד למכירה. מוצרים נוספים שנחשבים כריווחים באוסטרליה בתחום המכירות הינם מיישרי שיער ואיפור מינרלי.

מכירות

מוכר בעגלות בעבודה באוסטרליה נדרש לעמוד בפני אתגרים כגון: שפה זרה, מרחק מהבית, המשפחה, החברים, שעות עבודה לא סטנדרטיות ואנרגיות בפול פאוור על מנת להצליח למכור. מכירות בין אם באוסטרליה או בכל מקום אחר בעולם זהו תחום שדורש כוח מנטלי, השגיות והרבה מאד אמבציה.

Comments are closed.