עבודה בחוות באוסטרליה

לחיות את הטבע

לא כל אחד מתחבר לתחום המכירות. יש אנשים שעמידה בקניונים מתישה אותם ומתסכלת. גם לאנשים כאלה אוסטרליה היא אופציה נהדרת לעבודה בחו"ל. אנשים שאוהבים את הטבע, מרגישים את הבוץ ומחייכים, חיים את האדמה והרוח עבודה בחוות באוסטרליה זאת העבודה בשבילכם.

החוות באוסטרליה

עבודה בחוות באוסטרליה זה המפגש האולטימטיבי עם הטבע ואיתנו. מדבריות אינסופים, ירק שופע, בעלי חיים אקזוטיים וחיבור יום יומי לאדמה ולתוצרתה. עיסוקי החוות באוסטרליה נעים מגידולים חקלאיים למיניהם ועד גידול בקר, עופות וצאן. ישראלים רבים מגיעים אל חוות אלה על מנת לחוות את החוויה האוסטרלית האמתית והשורשית בעבודות באוסטרליה

תנאי ההעסקה בחוות באוסטרליה

יש מספר אופציות להעסקה בחוות אלה ובדרך כלל זה לפי צרכי החווה והעובד. ניתן לעבוד בחוות לפרקי זמן קצרים וממושכים בהתאם לנוחיות שלכם ושל החווה. אומנם העבודה הפיזית היא לא קלה (אבל בנינו איזה עבודה היא קלה) אך התנאים שווים כל רגע. המגורים בחווה הם בדרך כלל בחינם והם יספקו לכם את הנוף היפה ביותר שאפילו לא חלמתם עליו. השכר בחוות אלה מגיע לסביבות 5,000 דולר לחודש, כמו בעבודה במכירות באוסטרליה גם בעבודה בחוות ניתן לקבל בונוסים מהמעסיקים בהתאם לקשר מול המעסיק, תפוקת העובד ויכולותיו.

העבודה בחוות כחלק מטיול

כמו ישראלים רבים, המסלול של טיול אחרי צבא או אחרי תואר הפך לחלק מהחיים ומהווי הישראלי. צעירים רבים תוהים כיצד יצליחו לממן לעצמם את הטיול. עבודה בחוות באוסטרליה יכולה להיות אופציה מצוינת למימון הטיול הגדול. אפשר להשתלב בעבודה בחווה בזמן הטיול ולספק לעצמכם חוויה נוספת למגוון החוויות שאתם הולכים לעבור בטיול שלכם.

Comments are closed.