עבודה בסידני

ברגע כזה או אחר בחיים, כולם מגיעים למסקנה אחת - "אני חייב לגור באוסטרליה", אחת הדרכים המוכרות ביותר לעשות זאת היא ע"י מציאת עבודה באוסטרליה. בגלל השמש, בגלל הגלים, החופים, האנשים, התרבות, הכסף, הנופים, אין אפילו דבר אחד שלא גורם לנו לרצות לזרוק את הכל ופשוט להגיע לשם. השאלה הגדולה שנשאלת היא האם אוסטרליה באמת עומדת בציפיות שלנו ממנה.

עבודה באוסטרליה - קצת על סידני

אוסטרליה מחולקת ל-6 תת מדינות ופדרציות שונות, ביניהן ניו סאות' ווילס שאנו מכירים בעיקר בזכות הבירה שלה - סידני שהיא גם העיר הגדולה ביותר באוסטרליה כולה! רוב האנשים שמגיעים למטרת עבודה באוסטרליה, מגיעים למציאת עבודה בסידני, גם בגלל גודלה של העיר וגם בגלל מקומות העבודה שהיא מספקת. סידני מלאה באין סוף ישראלים שהחליטו שהכסף הגדול נמצא בה, הם עובדים בעגלות, מסתובבים מבית לבית ומוכרים ציורי שמן, בחורים צעירים עובדים בהובלות ובחורות צעירות עובדות כאומנות למשפחות יהודיות. אנשים מכל העולם מתרכזים באוסטרליה ומהווים קניינים יוצאי דופן, עם תרבות צריכה קלילה ושכר בסיס של לפחות 11$ לשעה, כל מי שיגיע לסידני או אוסטרליה בכלל כדי למכור מוצר - יכול להרוויח את הכסף הגדול!

מתי מספיקים הכל?

הרבה פעמים כשאנחנו חושבים על העבודה באוסטרליה אנחנו שואלים את עצמנו איך נספיק לחוות גם את הערים עצמן, אלו מכם שיכנסו לעבודה בסידני בתחום העגלות, ייווכחו כי שעות העבודה יותר נוחות מכמעט כל מקום אחר בעולם! בניגוד לארצות הברית או אירופה לדוגמה, שבהן הקניונים עובדים בין 10-12 שעות ביום, בסידני, הקניונים עובדים בין 6-8 שעות ביום, כאשר יש רק יום אחד ארוך בשבוע שנקרא ה'שופינג דיי' של אוסטרליה - זהו יום חמישי. בנוסף על כך שתמיד אפשר לצאת בערב בזכות שעות העבודה הנוחות, בימי החופש, אפשר לטייל על רצועות החוף, ולקבל קצת מהגוון השזוף והכיפי שיש לאוסטרלים.

מבחינת חוקיות

זה לא סוד שבלי אזרחות זרה כמעט ולא ניתן למצוא עבודה חוקית בחו"ל, מי שיחפש עבודה באוסטרליה, יגלה שיש מדינות מסוימות בעולם שאזרחיהן מקבלים ויזת עבודה באוסטרליה כך למעשה ניתן לעבוד באופן חוקי לגמרי וליהנות עד הסוף מהעבודה בלי לחפש שוטרי הגירה מאחוריך באופן קבוע. אלו שלא זכו להיוולד להורים צרפתים לדוגמה, או בצרפת, יראו שקיימת אופציה נוספת לעבודה חוקית. זו היא ויזת הסטודנט! הוצאת כלכלית לא קלה על הכיס ולכן, כל אחד צריך לעשות עם עצמו את השיקול של האם להוציא ויזת סטודנט לאוסטרליה.

החלטה רשמית

מבחינת העיר, סידני היא העיר שעליה המציאו את הביטוי "החיים הטובים"! היא העיר שגורמת לכל שאר הערים הגדולות בעולם להיראות כאילו נטשו אותן מתחת לחופה! היא העיר שתגרום לך להתאהב ולעולם לא תשבור לך את הלב וכל מי שימצא בה עבודה יהיה בר-מזל!!!

Comments are closed.