חיפוש עבודה באוסטרליה

חולמים להגיע לאוסטרליה? לראות את היבשת הקטנה בעולם מקרוב? לגלוש בחופי האי הגדול ביותר שקיים על כדור הארץ? עבודה באוסטרליה היא בשבילכם. מאות אלפי ישראלים וצעירים מכל רחבי הגלובוס מגיעים למדינה המדהימה הזאת בכדי לראות נופים מרהיבים ובנוסף לחסוך עשרות אלפי דולרים על הדרך.. חשבו על זה בצורה הבאה: שילמתם יותר מ 1500 דולרים אך ורק על כרטיס טיסה. אתם נמצאים במקום עם כלכלה מפותחת מאוד. למה לא לנצל את כל היתרונות האלה לטובתכם?

עבודה באוסטרליה - תהליך הוצאת הויזה

כמו שכבר נאמר מאות אלפי צעירים מכל העולם מגיעים לעבוד בכל מיני עבודות באוסטרליה. רוב הצעירים שתמצאו בדוכני הגסט-האוס הפזורים ברחבי אוסטרליה מגיעים ממערב אירופה. בנוסף תמצאו המון אסייתיים ממלאים את דוכני המזון המהיר ושירותי התקשורת. השאלה העולה היא האם לנו הישראלים מותר גם כן להשתלב בכלכלת אוסטרליה. בגדול התשובה היא לא אבל יש יוצאים מהכלל. אם אתה ישראלי בעל דרכון אירופאי אתה רשאי לעבוד באוסטרליה. דרכון אירופאי ניתן לכל תושבי מערב ומזרח אירופה השייכות לאיחוד האירופי. גם אם אינך אוחז בדרכון מסוג זה בדוק בשורשי המשפחה. כמעט כל ישראלי שהוריו או סביו נולדו באחת ממדינות אירופה רשאי לקבל אזרחות. תהליך ההוצאה הינו פשוט אך דורש סבלנות וכסף. האמת שזה שווה כל גרוש וכל שעה שהקדשתם לזה. ברגע שיש בידכם דרכון אירופאי, ברשותכם ויזת עבודה באוסטרליה לשנה שלמה. תוכלו לטייל ולעבוד בכל מקום שתרצו. לישראלים שאין דרכון, אין אישור אך פנייה למסתכנים שבניכם: תוכלו להוציא ויזת תייר של חצי שנה ולעבוד במגוון רחב של עבודות ללא כל בעיה. ההגירה האוסטרלית לא עושה בעיות בד"כ והמון ישראלים עושים זאת למרות האיסור.

עבודה באוסטרליה - ים אפשרויות

אוסטרליה מחולקת לשישה מחוזות. המחוז המרכזי ביותר הוא ניו סאות וואלס שבה נמצאת העיר המפורסמת והגדולה ביותר, סידני. מרכז הכלכלה והתרבות נמצאים בעיר בתוססת הזו כך ששם תוכלו למצוא עבודה בקלות רבה יחסית. בנוסף תוכלו לבחור בעיר מלבורן שבמחוז ויקטוריה. העיר מוצפת בישראלים וביהודים אפילו יותר מסידני. זו העיר השנייה בגודלה וגם היא מומלצת לאנשים שרוצים לעבוד בעיר הגדולה. אפשרויות העבודה בעיר הם רבות:

מסעדנות- תוכלו לעבוד בתור מלצרים, שוטפי כלים, טבחים או מנקים. העבודה דומה מאוד לתחום בארץ אך היתרון הגדול הוא הרווח בדולרים.

מכירות - ל"סלזמנים" שביניכם יש אפשרות לעשות המון כסף ממכירות. בן אם זה מכירות של מוצרי ים המלח בקניונים, מכירת ציורי שמן באוסטרליה בבתי אנשים או מכירת כל חפץ אחר. הרווח הוא גדול מאשר הרווח בתחום המסעדנות אך יש כאן סיכון רב יותר. בד"כ השכר הוא על פי אחוזי המכירות. מה שאומר שאם לא מכרתם, לא תקבלו שכר. אך אם אתם יודעים שאתם טובים בתחום, לכו על זה כיוון שבמכירות הרווח הוא הגדול ביותר והעבודה היא הכי פחות קשה פיזית.

גינון - תוכלו להיות גננים ועוזרי גננים בערים הגדולות השכר גבוהה והתשלום הוא במזומן.

לאלו מכם שלא אוהבים את הערים הגדולות ורוצים להתרחק מהציביליזציה. תוכלו לטוס לערים מרוחקות יותר כמו: פרת, אדליד וכפרים בסביבה ולמצוא עבודה מעניינת ורווחית לא פחות, האפשרויות הן:

עבודה בחוות- הטרנד החדש הזה התחיל לפני כ 10 שנים. תוכלו למצוא חוות לגידול ירקות, עיבוד משטחים וכו.. העבודה היא קשה אך הרווח בהתאם.

עבודה בבניה - תוכלו לעבוד כעובדי קבלן בחברות בנייה ולהרוויח המון כסף מזה. לאלו מכם שאוהבים לעבוד בידיים

נהגי הובלה - לבעלי רשיון משאית או רכב גדול ישנה אופציה מצוינת שמתגמלת מאוד. בנוסף ישנם עוד המון אפשרויות עבודה. כל מה שתחשבו קיים.

איך מוצאים עבודה באוסטרליה

כל שעליכם לעשות בכדי לשמוע עוד מידע או לחפש עבודה באוסטרליה הוא להיכנס לאתרי האינטרנט הרלוונטיים ולהירשם. בנוסף אתם יכולים פשוט לטוס לאוסטרליה ולהגיע לבתי חב"ד הפזורים בכל עיר. שם תמצאו מגוון רחב של עבודות ושל אנשים שיכולים לעזור לכם. זה באמת לא מסובך בכלל. לסיכום אם החלטתם שאוסטרליה היא המקום בשבילכם כל שעליכם לעשות הוא לבחור את העבודה שמתאימה לכם ולעלות למטוס הבא. כך תוכלו לראות את אחת המדינות היפות בעולם ובנוסף להרוויח המון כסף מעבודה שמתאימה לכם בדיוק.

Comments are closed.