לימודים לישראלים באוסטרליה

אוסטרליה היא היבשת הקטנה בעולם והאי הגדול בעולם. אין עוד מקום כמו המדינה הזאת. אוסטרליה גדולה בממדיה בערך כמו ארה"ב, אבל האוכלוסייה שלה מונה רק 20 מיליון איש. זו מדינה מקבלת, חברותית ועם אישיות מיוחדת משלה. זה מקום עם אווירה, מקום שמרגישים ומתאהבים בו מהרגע שמגיעים לשם - אז מה הפלא שמאות ישראלים מדיי שנה בורחים לטוס ללימודים באוסטרליה? יש במדינה הזאת הכל – יש את העיר הגדולה לאוהבי העיר, האקשן והעסקים, יש את החופים לאנשי הים, השמש והגלים ויש גם את המרחבים האינסופיים, המראות והטבע המטורף לאנשי האוויר הפתוח. אוסטרליה היא מדינה מקבלת. בכל שנה מגיעים אליה המוני תלמידי חוץ שרק רוצים להרגיש, לחיות קצת, ללמוד ולקבל הרבה מהמקום הזה שרק רוצה לתת. האופי האוסטרלי הוא בעצם שילוב של אוהבי ספורט, את האוויר הפתוח, הרבה שמש, אנרגיות מדהימות, אוכל טוב והרבה חברים ואהבה. זאת אוסטרליה בקצרה.

פרטים על לימודים באוסטרליה

בכל שנה, תלמידים מגיעים מיותר מ190 מדינות ברחבי העולם לימודים באוסטרליה בעיקר לימודי תואר שני, עם השנים אוסטרליה הופכת יותר ויותר ליעד מועדף בעולם לכל כך הרבה תלמידים שרוצים לעשות משהו שונה וללמוד בחו"ל וכמובן להתנסות בעבודה באוסטרליה. הסיבה לצמיחה ולהתפתחות בשנים האחרונות היא איכות ההשכלה, איכות השיעורים והמורים, מגוון האוניברסיטאות באוסטרליה מציעות בדיוק את האיכות הזאת לתלמידיה. למרות כל זה, בשביל להיות חלק מהמוסד המעניק הזה, נדרש לבדוק לעומק את כל ההיבטים כמו תנאי קבלה, מגורים, פירוט על אופי המוסדות, סוגי הקורסים, תשלומים ועבודה באוסטרליה.

מקצועות לימוד באוסטרליה

לתלמידים הבינלאומיים שמגיעים ללמוד באוסטרליה נרשמים למגוון רחב של שיעורים הכוללים לימודים משניים, קורסי אנגלית, תואר ראשון ושני ועוד. תלמידי החוץ תורמים כמעט 12 מיליארד דולר לכלכלה האוסטרלית. אוסטרליה נמצאת במקום החמישי בעולם במתן לימודי החוץ, רוב התלמידים שמגיעים ללמודים ועבודה באוסטרליה מגיעים מאסיה, 4 מתוך 5 תלמידים בשוק תלמידי החוץ הם אסייתים. לימודי התואר השני באוסטרליה מדורגים במקומות מהגבוהים בעולם. הערים הבטוחות מפשע, האקלים המדהים והאווירה המנצחת מושכים בכל שנה את המוני תלמידי החוץ שמגיעים על מנת לסיים את הלימודים הגבוהים שלהם.
עוד סיבה שמושכת תלמידים רבים אליה במקום מדינות אחרות היא עלויות המחייה והלימודים לישראלים באוסטרליה, שזולים יותר מאשר באנגליה או ארה”ב. לימודים באוסטרליה פותחים הרבה דלתות בשביל תלמידים שרוצים לחוות את הלימודים בצורה קצת יותר מיוחדת, חשוב לבחור מיקום שאליו תתחברו, שתהיה לכם תשוקה להגיע אליו, שירגש וילמד אתכם, אוסטרליה תהיה המקום הזה.
למי שמודאג מההוצאה הכספית, שווה לבדוק את התנאים לקבלת מלגה, זה אפשרי! הם רוצים לקבל תלמידים מוצלחים שיגיעו וילמדו אצלם! בנוסף לכך, אם אתם רוצים אחרי הלימודים באוסטרליה לחיות במקום לזמן מסויים, תוכלו לעשות תואר שני במקצוע נדרש באוסטרליה ותהיה לכם עבודה באוסטרליה מובטחת וסבסוד חלקי או אפילו מלא של הלימודים והמחייה! האפשרויות רבות ומגוונות. למי שרק רוצה לטעום מהחוויה של הלימודים בחו"ל יכול להשלים רק סמסטר אחד או שניים בקורס מסויים ולסיים את התואר בארץ.
לסיכום, הלימודים באוסטרליה לא רק יביאו לכם תועלת מבחינה אקדמאית, אלא גם יעזרו לכם בתור תלמידים לרכוש פרספקטיבה עולמית וניסיון חיים שיעזרו לכם להשתלב בכל סביבה מקצועית בקלות. וכמובן – החוויות.

Comments are closed.