בטיחות בעבודה באוסטרליה

בטיחות בטיול לאוסטרליה

יבשת אוסטרליה היא אחת מהמדינות המסקרנות ביותר הקיימות על הגלובוס. חלק מהעניין שבה נוצר מהמרחק הפיזי שלנו ממנה וההבדלים המשמעותיים בבעלי החיים, האקלים והמנטליות האוסטרלית. אוסטרליה היא מדינה בטוחה מאד לתיירים ולמהגרים שמגיעים אליה אבל כמו כל מקום בעולם גם באוסטרליה צריך לזכור ולדעת את ההתנהלות על מנת להבטיח לעצמכם חווית טיול או עבודה מושלמת.
לפניכם כמה טיפים על מנת שתוכלו לטייל ולעבוד באוסטרליה בביטחון ובהנאה מרבית:

בתי חולים וטיפול רפואי

באוסטרליה בכל עיר גדולה קיימים בתי חולים אשר יעניקו לכם טיפול רפואי מצוין, חשוב לזכור לעשות ביטוח נסיעות לאוסטרליה לפני שיוצאים מהארץ על מנת לכסות את עלות הטיפולים על כל מקרה. בנוסף אם יוצאים למסע ברחבי אוסטרליה, יש לזכור כי יש שטחים גדולים ונרחבים שהם לא מיושבים וחשוב להצטייד בתרופות ובאמצעים על מנת להגיש עזרה ראשונה משמעותית.
יתושים
גם אצלנו בארץ קיימים יתושים אכזריים, אך היתושים האוסטרליים מסוכנים פי כמה. חשוב לזכור להימרח בתכשירים דוחי יתושים בכל פעם שנמצאים בסמוך למקורות מים או צמחייה סבוכה. אל תבזבזו את כספכם על מוצרים מהארץ מכיוון שהם אינם אפקטיביים כשמדובר ביתושי אוסטרליה.
זוחלים
בכל טיול שנתי אנחנו מקבלים הנחיות, כיצד להתנהל לפני שאנחנו נכנסים לשק שינה וכשאנחנו נועלים נעליים. נדירים המקרים בהם ניערנו את שק השינה ונפגשנו עם נחש אבוד שנכנס להתכרבל בשק השינה. אך באוסטרליה ובייחוד במדבריות שלה, המצב שונה. חשוב לזכור לנער את בגדינו, את שק השינה ואת הנעליים לפני הנעילה על מנת למנוע התקלות עם זוחלים אכזריים.
חיסונים
אין חיסונים מיוחדים לפני הנסיעה לאוסטרליה. עדיף לבדוק שחיסון הטטנוס שקיבלתם בעבר עדיין אפקטיבי כדי למנוע זיהומים במקרה של חתך או פציעה.
גנבות
כמו בכל מקום בעולם גם בעבודה באוסטרליה קיימים טיפוסים שישמחו לשדוד את ארנקיכם או חפצי ערך שברשותכם. זכרו לנעול את החדר לפני היציאה לשמור על כספכם צמוד לגופכם ולנעול את המוצ'ילה בנסיעות ובמעבר ממקום למקום.

והכי חשוב תיהנו, שמרו על עצמכם וחיזרו לזרועות אהוביכם בשלום

Comments are closed.