חגים בעבודה באוסטרליה

לכל מקום אליו אנחנו נוסעים לשם טיול או עבודה בחו"ל , יש חגים ומועדים שאסור לפספס. אומנם החיים באוסטרליה במהלך השנה הם חגיגה אינסופית, אבל תתארו לעצמכם מה קורה בזמן החגים הלאומיים שלהם. הרחובות עוטים תפאורה צבעונית, האנשים משוחררים וצוהלים והאוכל והאלכוהול נשפכים כמים. אז לפניכם הרשימה שאם ביכולתכם להתאים את מועדי הטיסה שלכם כדי לקחת חלק בחגיגות, אל תחשבו פעמים. בואו לקחת חלק בחוויה חד פעמית, חגיגה אוסטרלית אמתית.

ערב הסילבסטר

השנה החדשה מגיעה לאוסטרליה כחצי יממה לפני שאר העולם, חגיגות השנה החדשה בעבודה באוסטרליה מועברות לכל העולם בשידור חי ומבשרות את תחילת החגיגות בעולם כולו. החגיגות האוסטרליות מתאפיינות במופעי זיקוקים מרהיבים, משט של סירות מוארות ומופעים אור קוליים מרשימים במיוחד. אז אם תהיתם איפה כדאי לכם למצוא את עצמכם בערב השנה האזרחית החדשה אוסטרליה זה לחלוטין המקום בשבילכם.

יום אוסטרליה -26.1

חגיגות יום העצמאות האוסטרליות מסמלות את הגעתם של הצי הראשון אל מפרץ סידני. האוסטרלים ידועים בגאוות היחידה שלהם ולכן היום הזה הוא חשוב ומיוחד. החגיגות מתקיימות בכל אוסטרליה והן מאופיינות במופעים מרהיבים תחת כיפת השמיים, פיקניקים המוניים ופעילויות חברתיות מגוונות .

יום הולדת למלכה - יוני

כל מדינה מכבדת את העומדים בראשה ביום מיוחד, באוסטרליה חוגגים את יום ההולדת של מלכתם. החגיגות מתקיימות בכל אוסטרליה והן כוללות , נשפים, מסיבות הופעות ופעילויות ספורט שונות ומשונות.

יום הפיקניק - אוגוסט

אין כמו פיקניק נחמד בחיק המשפחה. אבל תתארו לעצמכם שחצי מהיבשת יוצאת לפיקניק משותף?
יום הפיקניק האוסטרלי נחגג בחצי הצפוני של היבשת והוא מסמל את יום חגם של עובדי המסילות של דרווין. יום זה הוא יום חופש בו יוצאות אלפי משפחות לפיקניק משותף על גדול נהר האדלייד.

יום הקופסאות - 26 דצמבר

יום לאחר חג המולד, מיד לאחר שהאוסטרלים סיימו להשתזף בים או להתכנס לארוחות משפחתיות וטיולים, הם חוגגים את יום הקופסאות שכל משמעותו הוא נתינה לאחר, לנזקקים ולחלשים. זה יום בו האוסטרלים תורמים מזמנם ומכספם על מנת לעזור למי שלא יכול לחגוג את חג המולד בשמחה והנאה.

יום המשפחה והקהילה

גם אנחנו חוגגים את יום המשפחה אבל האוסטרלים עושים את זה כמו שצריך. הם הנהיגו יום חופש אשר נועד לזמן איכות עם המשפחה והקהילה הקרובה. זמן בילוי משותף הנחגג בפעילות משותפת והנאה לכל המשפחה.

לסיכומו של עניין זה לא משנה מתי תגיעו לאוסטרליה גם אם תחליטו לטייל בה או לעבוד בה. בנוסף לכל החגים בעבודה באוסטרליה היא אחת היבשות בה כל יום הוא יום חג כי מבחינתם של האוסטרלים החיים הם החגיגה האמתית.

Comments are closed.