חופים בעבודה באוסטרליה

כאשר אנחנו מחליטים מה היעד הבא שלנו בעולם לטיול או עבודה, אנחנו לוקחים בחשבון מספר גורמים, מרחק מהארץ, תנאי עבודה, וכמובן פעילות לשעות הפנאי.
אוסטרליה גדושה בפעילויות לשעות הפנאי, אוסטרליה היא מקדשת את שעות הפנאי ותרבות הבילוי. אחד מהבילויים המשמעותיים באוסטרליה , זה ביקור בחוף הים. לשכב בשמש הקופחת , להתענג על רוח נעימה, חול רך ומים מושלמים. אין ספק שבאוסטרליה קיימים מספר חופים שיישארו אתכם פעורי פה ויגרמו לכם לשקול להעתיק את מקום מגוריכם אל הארץ המיוחדת הזאת.
לפניכם שבעה מהחופים הכי יפים בעבודה באוסטרליה, שאחרי יום קשה בעבודה בעגלות באוסטרליה או בכל דבר אחר יהוו עבורכם את התרפיה המושלמת והדרך הטובה ביותר לחדש את האנרגיות שלכם.

נוסה מיין ביץ' קווינסלנד

החוף המרכזי של נוסה. החוף מעוטר בעצי דקל וחול לבן. היתרון הבולט שלו על פני חופים אחרים היא קרבתו לרחוב קניות ראשי והמוגנות שלו מפני גלים חזקים. שתי היתרונות הללו הופכים את החוף לפופולרי במיוחד בקרב משפחות וגולשים מתחילים.

חוף 75 המייל פרייז'ר איילנד

לאחר יום עבודה באוסטרליה, שווה להשקיע מאמץ ולהגיע לפרייז'ר איילנד (אי החול) הנמצא ליד חופיה המזרחים של אוסטרליה. אי מקסים עם חופים מרגשים, חול צבעוני, רצועת חוף רחבת ידיים ואגמי מים מתוקים הנמצאים במרחק הליכה קצר מהחוף.

קייבל ביץ', ברום

במערב אוסטרליה נמצא חוף המהפנט הזה שרק לאחרונה נגלה אל העולם. עד עכשיו המקומיים דאגו לשמור עליו מפני פיתוח ובנייה. חול לבן, מים כחולים וגבעות אדמדמות אשר מעניקות למקום קסם מיוחד. בסיום יום עבודה במערב אוסטרליה, תוכלו להגיע לחוף ולנקות את הראש בשקט הממכר של החוף.
וויינגלאס ביי, טזמניה
אומנם ההגעה לטזמניה היא לא פשוטה, אבל אם אתם מטיילים באוסטרליה או עובדים בה ואתם אוהבי חופים מושבעים, חבל שלא תזכו לחוות את פיסת גן העדן הזאת. חול לבן, מי טורקיז, גבעות ורדרדות שופעות ירק. בחוף הזה מבינים את גדולת הטבע וכישוריו.

בלס ביץ', גרייט אושן רוד

הגרייט אושן רוד הוא אחד מהכבישים היפים בעולם. אין אחד שטייל באוסטרליה או עבד באוסטרליה שלא פינה לעצמו זמן כדי לחוות את המסע בדרך המרתקת הזאת. חוף בלס הוא תחנת עצירה לכל אוהבי הגלישה שבניכם, גם ליהנות מגלים מאתגרים וגם לחזות בביצועים של הגולשים האוסטרלים המנוסים.

ווייטהייבן ביץ', איי וויטסאנדייס

וייטהבן הוא ההגדרה לחוף מושלם. חול לבן מי טורקיז, שקט מופלא וכל מה שצריך כדי להיות החוף הכי יפה באוסטרליה.

בונדאי ביץ', סידני

לא בהכרח החוף הכי יפה אבל אין ספק שהאווירה בו עושה את כל העניין. חוף שעמוס בתיירים וצעירים, גישה נוחה וכל השירותים להם אתם זקוקים כדי לסיים את העבודה בסידני ולהגיע לבילוי מושלם של כמה שעות בשמש.

Comments are closed.