טיסות לאוסטרליה

טיסות לאי הגדול ביותר בעולם מישראל, נחשבות לאחת הטיסות היקרות יותר שקיימות. זאת מכיוון שהמרחק הוא עצום. ולוקח המון זמן להגיע לארץ הקנגרו. אז איך בכל זאת ניתן לחסוך בכרטיס טיסה? וכיצד ניתן לנצל זאת לטובתנו? כל מה שרציתם לדעת על טיסות לאוסטרליה.

טיסות לאוסטרליה – הזמנה עצמאית

במקום לפנות לסוכן מכירות שיקבע לכם מחיר מופקע מכיוון שגם הוא צריך להרוויח כסף, פתחו את האינטרנט וחפשו את הדיל הטוב ביותר בשבילכם. אם אתם מספיק אמיצים תוכלו למצוא דילים מצוינים בדקה ה90. כך תוכלו לתאם לכם את הזמנים הטובים ביותר ותמצאו כרטיס שנוח לכיסכם בלי לזוז מהכיסא..מי אמר שטיסות לאוסטרליה זה דבר מסובך?

טיסות לאוסטרליה – דרך ירדן

את הטריק הזה למדו הישראלים כבר ממזמן. כאשר טסים דרך ירדן, הטיסות לאוסטרליה זולות בכ-400 דולר. זאת משום שכאשר תטוסו עם רויאל ג'ורדניאן החברה הירדנית תטוסו מעל ארצות ערב, הטיסה קצרה יותר, משתמשים בפחות דלק וכמובן עקב זה המחיר גם זול יותר. יש המון ישראלים שחוששים מדרך זו, אך לא בצדק. בשיטה זו אין כל סיכון. אנו ביחסי שלום עם הירדנים כך שמבחינה זו אין שום סכנה. מבחינת המטוסים הירדנים, הם פשוט מצוינים. השירות אדיב האוכל מדהים וחווית הטיסה היא מבין הגבוהות בעולם. הדבר המטריד היחידי הוא במקרה של נחיתת חירום במדינה ערבית אחרת. הסיכוי קלוש וגם אם דבר כזה יקרה, אתם תצאו מזה בשלום. ניתן להגיע לירדן עם טיסה מבן גוריון או תוכלו לקחת אוטובוס ישירות לאמן עיר הבירה הירדנית ולחסוך עוד כמה מאות דולרים. הבחירה בידכם.

טיסות לאוסטרליה – קונקשין

טיסות לאוסטרליה אי אפשר לעשות בלי שום עצירות. חייבים לעצור ולתדלק. עוד אחד מהדברים שיקלו עליכם הוא לעצור במקום מעניין בדרך לאוסטרליה ולטייל בו כמה ימים ורק אז להמשיך את הטיסה. כך תוכלו לראות עוד מקום בעולם על הדרך, ולפצל את הטיסה לשתיים. יעדים מרכזיים מאוד הם הונג קונג ותאילנד.

טיסות לאוסטרליה – לסיכום

טיסה לאוסטרליה לוקחות בדרך כלל כ-24 שעות לא כולל עצירות. אך אל דאגה. גם אם החלטתם שאתם רוצים לעשות זאת בטיסה ישירה, דעו שמוגש המון אוכל בטיסות אלו, ישנם סרטים ומסכים אישים בכל המטוסים לאוסטרליה, ויש צוות שינעים את זמנכם. בנוסף הביאו עמכם חפצים שינעימו את זמנכם בטיסה ויגרמו לכם הרגשה נעימה וביתית.

Comments are closed.