הישראלים באוסטרליה

כאשר ישראלים מחפשים עבודה בחו"ל אחד מהגורמים הרלוונטיים להחלטתם היא הקהילה היהודית במדינה אליה בחרו לנסוע.  התחושה החמה של בית כאשר נמצאים כל כך רחוק מהבית, בארץ זרה יכולה להפוך את החוויה לחמה ונעימה ולהעניק בסיס נוח לעבודה מאומצת. בזמן שהות ארוכה בחו"ל אין כמו לפגוש חברים דוברי עברית, לשמוע את השירים האהובים, לאכול את האוכל הישראלי ולעשות יחדיו קבלות שבת וחגים.

הקהילה היהודית באוסטרליה

הקהילה היהודית בערי אוסטרליה היא גדולה ומפותחת בייחוד בערים הגדולות כמו מלבורן וסידני. תוכלו להשיג שם אוכל ישראלי אהוב, להתארח בבתים יהודים לקבלות שבת וחגים, לשבת במסעדות ולהרגיש באמצע תל אביב.

צוות מנצח

מעבר לקהילה יהודית הגדולה ומהמפותחת באוסטרליה, אופי העבודה באוסטרליה והמגורים המשותפים יפגישו אתכם עם צעירים מכל הארץ אשר עשו את הבחירה לטוס לעבוד באוסטרליה. תחושת החברות והמשפחתיות החזקה שנוצרת בין הצוותים ראויה להערכה, ממש נבנות משפחות  מטעם המרחק הרב מהמשפחות הגרעיניות,  העבודה המשותפת והמנטליות הישראלית הייחודית כל כך.

ביחד עם החברים החדשים מתנהלים חיים משותפים של עבודה מאומצת, בילויים מטורפים, טיולים ונופים עוצרי נשימה,  בסופו של דבר אתם הולכים לצבור חוויות משותפות שיישארו אתכם לנצח ושמי שלא היה שם לא יוכל להבין לעולם.

Comments are closed.