מאכלים בעבודה באוסטרליה

מאכלים אוסטרלים

האוסטרלים ידועים במנטליות מיוחדת ובמוכנות לצאת לחגוג בכל רגע נתון. החיים באוסטרליה הם חגיגה יום יומית, משעות עבודה מעטות, לבילויים לא נגמרים, חיי חוף נינוחים ואהבה אמתית לכל דבר שמשמח את ליבם. גם האוכל האוסטרלי הוא חגיגה לא נגמרת , האוסטרלים אחראיים על מגוון מוצרים אשר יגרמו לבטן שלכם לשיר ולשמוח כמעט כמו האוסטרלים.
לפני שאתם עולים למטוס ויוצאים לעבוד באוסטרליה או לטייל בה , כדאי שתדעו על כמה מוצרי מזון אוסטרליים שיוכלו לשמח אתכם ברגעים קשים או סתם לסגור פינה כאשר הרעב מתחיל לצוץ.

שפרדס פאי-פאי רועים
פשטידת הבשר הטעימה הזאת הגיעה לאוסטרליה מאנגליה. שכבת בשר גדולה מצופה במחית תפוחי אדמה פריכה, הם אושר צרוף לכל אדם רעב. המנה המנחמת הזאת הגיעה עם האנגלים בזמן ששלטו באוסטרליה ומכיוון שהייתה כל כך טעימה ומנחמת היא גם נשארה והיא כיום אחד ממאכליה הלאומיים של אוסטרליה.
ווג'ימט-ממרח צמחוני אוסטרלי
ממרח הוג'ימיט הוא אחד מהמאכלים האוסטרלים השנויים במחלוקת. יש כאלה שמעידים על טעם ממכר ודומיננטי ויש כאלה שמספרים על טעם מר חמוץ ובלתי נסבל. אבל על דבר אחד אי אפשר להתווכח הוג'ימיט עשיר בוויטמינים חיוניים והוא אחד מהמאכלים הבריאים שיש. הוג'ימיט עשוי מתמצית של שמרים והאוסטרלים נוהגים למרוח אותו על טוסט עם חמאה ולעיתים להוסיף עגבנייה או ירק אחר. עכשיו בנוגע לטעם, תשפטו בעצמכם.
טים טאם-חטיף שוקולד
אין אחד שלא מכיר את חטיף השוקולד האוסטרלי הממכר. ביס קטן משני הצדדים טבילה בקפה ושלוק ארוך כמו קש אשר ממיס את השוקולד והופך את הביסקוויט הזה לחגיגה של אושר בטעם שוקולדי.
הטים טאם קיבל את שמו ע"י בעל החברה שהחליט לקרוא לחטיף השוקולד על שמו של סוס מרוץ בשנת 1958.
אנחנו בישראל מכירים מספר גרסאות מצומצם של החטיף האהוב אבל כאשר תגיעו לעבודה באוסטרליה אתם תתקלו במגוון טעמים מיוחדים כמו תפוז, פרות יער, מוקה ועוד.
טאקר בוש
טאקר בוש הוא לא מאכל אלא שיטת בישול אבוריג'ינית מסורתית. ילידי אוסטרליה בישלו את תוצרתם הטרייה על גחלים ונהנו מטעם המדורה העוצמתי.
קנגורו
אנחנו תופסים את הקנגורו כחיה אקזוטית ומיוחדת ומעצם זה אנחנו יכולים להזדעזע מהמחשבה על אכילה של החיה הזאת. אבל האוסטרלים תופסים את הקנגורו כמו פרה, הקנגורו מסתובב באוסטרליה מתרבה בקצב מסחרר ואפילו גורם נזקים רבים לחקלאות. אין פלא שאוסטרלים לא חושבים פעמיים לפני שהקנגורו נכנס להם לצלחת. הקנגורו הוא בשר רזה עמוס בטעם דומיננטי של בשר.
אז שיהיה לכם טיסה נעימה ובתאבון 

Comments are closed.