כל מה שרצית לדעת על מכירת ציורי שמן באוסטרליה

מכירת ציורי שמן באוסטרליה הוא תחום חדש יחסית שתפס תאוצה בשנים האחרונות. לא סתם התעשייה הזו היא תעשייה שמגלגלת מיליונים של דולרים בכל שנה. מה זה אומר מכירת ציורי שמן? למה דווקא באוסטרליה? נפרט לכם פה על מהות העבודה ועל העבודה באוסטרליה. עבודה במכירת ציורי שמן מתחלקת לשנים: מכירה בתור עצמאי (פריי לנסר) או להיות שכיר בחברה מסודרת. העבודה היא אותה עבודה אך ישנם הבדלים גדולים בין השניים. העבודה בגדול היא להסתובב עם תיקיית ציורים ברחובות היפים של הערים או הפרברים באוסטרליה ולמכור תמונות לבתים של אנשים. העבודה היא מכירות לכל דבר. משמע אם אתה יודע שאתה טוב בתחום תוכל לעשות המון כסף.

עבודה באוסטרליה - מכירת ציורי שמן בתור עצמאי

בתור עצמאי העסק הוא מסובך הרבה יותר. תחשוב על זה כעסק שהקמת באוסטרליה. עלייך למצוא דירה שתוכל להתגורר בה, תצטרך רכב בכדי להגיע למקומות שבהם תרצה למכור את הציורים, עלייך יהיה להיות בקשר עם ספקים של תמונות וכו.. בכדי להיות עצמאי אתה צריך להיות בקיא בכל היתרונות והחסרונות של העסק הזה. אם יש לך ניסיון ואתה חושב שתוכל להריץ את העסק הזה בעצמך, לך על זה. בדרך זו תשקיע תחילה כסף אך תוכל להחזיר את ההשקעה בקלות ולהרוויח הרבה יותר משכיר. אך בתור עצמאי יש סיכון גבוהה יותר להפסיד את ההשקעה.

עבודה באוסטרליה - מכירת ציורי שמן בתור שכיר

בתור שכיר לא תצטרך לדאוג לכל ה "מסביב". אתה מגיע לחברה, עם ניסיון, ידע וכל מה שצריך בכדי לעשות כסף. ישנם דירות של החברה, טכניקות מכירה ועזרה רבה מצד המעסיקים. לשכיר יש יתרונות רבים מבחינת תנאים ודאגות אך החיסרון המרכזי הוא השכר. תרוויח הרבה פחות מאשר אם תהיה פרילנסר. אבל לא יהיה לך את אותו הסיכון ותוכל לחיות בלי הרבה דאגות. הבחירה שלך.

למה דווקא מכירת ציורי שמן בעבודה אוסטרליה?

כאמור לעיל עבודה במכירות ציורי שמן באוסטרליה זהו תחום שתפס תאוצה רבה בשנים האחרונות, משמע שניתן לעשות זאת בכל מקום בעולם. אז למה בעצם אוסטרליה?

יתרונות:

  • המקום - אוסטרליה היא האי הגדול ביותר בעולם. מיליוני תיירם מגיעים למקום בכל שנה בכדי לחוות את היבשת הזו. יש בה הכול מהכול. בניינים מפותחים, נופים עוצרי נשימה. מרחבים אין סופיים ואנשים מדהימים. למה לא לראות את כל זה ולהרוויח כסף?
  • התרבות - תרבות הצריכה באוסטרליה היא מהגבוהות בעולם. המקום שוקק באנשים שרק רוצים לבזבז כסף. כל שעליכם לעשות הוא לקחת אותו אליכם.
  • האנשים - באוסטרליה האנשים הם מן הנחמדים ביותר בעולם. אין מצב שמישהו שהגעתם עד אליו הביתה, יומר לכם לא. הם נחמדים מידי לסרב לכם.
  • חיי הלילה - באוסטרליה רוב האנשים מסיימים לעבוד ב 5 בצהריים מה שאומר שכל הלילה מוקדש לבילויים. בין מכירה למכירה תוכלו לצאת לפאבים מדהימים מועדונים ענקיים ולכבוש את הערים הגדולות ביותר בעולם.
  • הכלכלה - הדולר האוסטרלי כיום גבוהה יותר אפילו מהדולר האמריקאי. מה שאומר שעל כל דולר שתרוויחו באוסטרליה בארץ הוא יוכפל בארץ לפי 4.
  • מזג האוויר - אוסטרליה ידועה בשמש אין סופית, ים ואווירה טובה. אם אתם אנשים של ים, אנשים של שמש זה המקום בשבילכם. רוב ימות השנה השמש מכה באוסטרליה. בייחוד בעונת הקיץ. תוכלו לבקר בים אחרי או לפני שעות העבודה. לסיכום, אוסטרליה היא היבשת הכי מרתקת בעולם. האוכלוסיה האוסטרלית ידועה בתור אנשים נחמדים, סבלנים והמצב הכלכלי מאפשר להם לקנות חפצים, כולל פריטי אמנות. בחו”ל מעריכים אמנות הרבה יותר מאשר בארץ ולכן ציורי השמן מצליחים בחו”ל. אם חשבתם על עבודה באוסטרליה במכירת ציורי שמן ואתם יודעים שתהיו טובים בזה כדאי לכם לנסות את המקום המדהים הזה. שם תוכלו לראות נופים מדהימים, להיות סביב אנשים נחמדים, ולהרוויח המון כסף. הזמן שלכם חשוב. ברגע שתרוויחו בדולרים, תחסכו המון זמן בכך שתעשו את הכסף במדינה שמרוויחים בה יותר. אם אתם אנשים של ים ושל שמש זה המקום בשבילכם.

Comments are closed.