ביטוח נסיעות לאוסטרליה

כאשר טסים לעבודה באוסטרליה, אין דבר יותר חשוב מאשר ביטוח רפואי. ביטוח רפואי יכול לחסוך לכם אלפי שקלים שלא לדבר דולרים במהלך השהות שלכם בעבודה באוסטרליה, אנחנו אף פעם לא יודעים מתי אנחנו הולכים להיות חולים או מתיי יגיע הרגע שבו יבגוד בנו הגוף שלנו עם כאב שיניים או בעיה כזו או אחרת שלא יכולנו לצפות או להתכונן אליה ופה הביטוח הרפואי נכנס לתמונה במיוחד שאתם נמצאים בעבודה בחו"ל.

ביטוח רפואי לעבודה באוסטרליה מורכב משני חלקים

החלק הראשון והחשוב יותר הוא הביטוח הרפואי, שנועד לכסות את ההוצאות הללו: הוצאות טיפול נמרץ, הוצאות עבור פינוי לבית חולים במקרה של תאונה, הוצאות אישפוז, פינוי לארץ באמצעות אמבולנס-מטוס (במקרים בהם לא ניתן להעניק טיפול רפואי הולם במדינה בה שוהה המבוטח), עלויות רכישת תרופות, ייעוץ רפואי וטיפולי חירום בשיניים. החלק השני של ביטוח נסיעות לאוסטרליה הוא ביטוח המטען. ביטוח זה מכסה אובדן או גניבה של המטען, כולו או חלקו. קיימים מספר כיסויים נוספים, ובהם כיסוי הוצאות איתור וחילוץ. חלק זה של הביטוח רלוונטי בעיקר למטיילים ולתרמילאים, שמסלול הטיול שלהם חוצה אזורים נידחים, ג'ונגלים או שטחים הרריים עם דרכי גישה בעייתיות. כמו כן, ניתן לרכוש כיסוי לספורט אתגרי (רפטינג, טיפוס הרים, צלילה וכדומה), כיסוי לחילוץ מפרעות המתרחשות בארץ הטיול וטיסות חירום. כאשר אתם טסים לעבודה בחו"ל אתם לא תתקלו ברוב הבעיות שהביטוח מכסה כל עוד אתם עובדים, לאחר העבודה אם החלטתם לקחת את הכסף שהרווחתם ולטייל אז זה כבר סיפור אחר.

ביטוח רפואי בעבודה באוסטרליה - חשוב שתדעו...

במהלך העבודה באוסטרליה הביטוח הרפואי מכסה לכם כל מקרה של הצטננות, שפעת, כאב שיניים, דלקת עניים, או כל בעיה שיכולה לצוץ כאשר עובדים בצורה מסודרת לשעות ארוכות למספר רב של ימים בשבוע. רובנו חושבים שאין צורך בביטוח לכל הדברים הללו שיכולים לעבור מעצמן אבל אנחנו גם יודעים שכל צינון או שפעת יכול להידרדר לדלקת ריאות .או כל כאב שיניים או דלקת עניים יכולים להגיע למצבים של עיוורון או טיפולי שורש או עקירות דבר שאם הוא עולה הרבה כסף בארץ אז בארץ שאתם עובדים בה הסכומים יכולים להיות אסטרונומים ,כל הכסף שעבדתם בשבילו ילך בשביל טיפולים אצל הרופא ככה שלא רק שלא הצלחתם לחסוך גם חזרתם לארץ מהעבודה בחו"ל עם חובות וכל זה רק בגלל שזלזלתם בהוצאת ביטוח רפואי לחו"ל כמו שצריך.

Comments are closed.