מכירת ציורי שמן באוסטרליה

עבודה באוסטרליה היא ללא ספק אחת העבודות הנחשקות באחד היעדים היותר מדהימים בהם ניתן לעבוד ולחיות, אך חשוב מאוד לבחור עבודה שמתאימה לכם. אם כבר הגעתם לעבודה באוסטרליה בואו לעבוד במכירת ציורי שמן באוסטרליה. עבודה באוסטרליה היא עבודה חווייתית מאוד עם אוכלוסיה אדיבה ונעימה שמאפשרת לכם לבצע מכירות ענק. מכירת ציורי שמן היא עבודה שונה מכול שאר סוגי העבודות באוסטרליה, מכיוון שמדובר באופי מכירות הרבה יותר אישי ומכירות עם פוטנציאל הרבה יותר גבוה מאשר בכל עבודה אחרת באוסטרליה- כן, כן גם יותר מאשר בעבודה במכירות ובעגלות. ולמה?- הרי אם האוסטרלים הם אוכלוסיה אדיבה ונעימה שבקניונים רוכשת כול כך הרבה וקונה בלי סוף, תארו לעצמכם מה זה לעבוד במכירת ציורי שמן, לעבור בבתים של כול אותם אוסטרלים שכל כך קל למכור להם ולכסות להם את הקירות בציורי שמן.

עבודה באוסטרליה - החברה שלנו

לחברה שלנו קוראים NEW ART זו חברה יציבה וותיקה בתחום מכירת ציורי שמן בכלל ובעבודה באוסטרליה בפרט. אנחנו עובדים בכמה נקודות בעולם אך הנקודה המרכזית שלנו היא ללא ספק אוסטרליה מכיוון שזה מאפשר לבצע את המכירות הגדולות ביותר בתחום מכירת ציורי שמן. החברה שלנו עובדת בכמה נקודות באוסטרליה- סידני, פרת' ומלבורן, שהן כמובן שלושת הערים המתוירות והמבוקשות ביותר בקרב עובדים או מבקרים באוסטרליה אבל זה גם מה שממקם את הערים האלה ראשונות בכלכלת היבשת- אוסטרליה. החברה דואגת ליחס אישי וחם החל מאיסוף משדה התעופה ברגע בנחיתה, מיקום בחדרים נוחים של לא יותר משני אנשים בחדר, מתן זמן התאקלמות לפני תחילת העבודה באוסטרליה, לווי צמוד וחניכה צמודה לאורך כול החודש הראשון!!! ומתן אחוזים גבוהים עם רף מדרגות נמוך אשר מאפשר לכם להעצים את הרווח מהעבודה באוסטרליה.

עבודה באוסטרליה - מה זה בעצם מכירת ציורי שמן?

עבודה באוסטרליה היא אומנם קלה יותר מעבודה ביעדים אחרים בגלל האוכלוסייה המקומית, אבל  עבודה במכירת ציורי שמן באוסטרליה הוא אופי עבודה שונה לחלוטין ממכירות בקניונים. במידה ואתם מצאתם עבודה באוסטרליה בקניון, משמע עליכם להיות אגרסיביים יותר, אך לא לכול אחד מתאים אופי העבודה התובעני של עגלות ולכן עבודה במכירת ציורי שמן מאפשרת עבודה רגועה יותר שבה אתם נכנסים למרחב הפרטי של הלקוח שלכם ובכך הופכים לחלק מהאורחים הזמניים שלו. האוסטרליים מאוד מקבלי פנים ומאוד לא נעים להם לסרב במידה ודפקתם על דלתם, לרוב תתקבלו בברכה ותוכלו להתחיל ולהציג את ציורי השמן שאיתם הגעתם. אופי העבודה הוא מאוד נוח ומשתנה מכיוון שחשוב מאוד להבין שאין צורך לעבוד כול יום במשך שעות, הרי בבקרים רוב האנשים נמצאים בעבודה. לא רק אתם עובדים באוסטרליה מה שמאפשר לכם ליהנות מהעיר בה אתם נמצאים בשעות הבוקר, ומיד אחר הצהריים אתם מגייסים את עצמכם לביצוע מכירת ציורי שמן. היתרון הגדול בעבודה באוסטרליה הוא שכמעט כולם מסיימים מוקדם מאוד את יום העבודה שלהם מה שמאפשר לכם לעבוד יותר שעות ולבצע יותר מכירות. אתם עובדים מספר מצומצם מאוד של שעות ורק אחר הצהריים אלא אם כן מדובר ביום החופש שלהם- יום ראשון. חשוב להבין- עבודה באוסטרליה במכירת ציורי שמן דורשת מכם לדעת להתחבר ללקוח, לעבוד באופן אישי, בתוך הסביבה הפרטית שלו, ולעתים אתם אפילו מוזמנים אליו לארוחות- במידה והחיבור היה ממש טוב וסביר להניח שמדובר בלקוח שרכש מספר ציורים.

עבודה באוסטרליה- חוויה בלתי נשכחת!

לסיכום חשוב שתבינו שהבחירה במכירת ציורי שמן בתור עבודה באוסטרליה היא בחירה שעושה את ההבדל המשמעותי בין להגיע לאוסטרליה נטו לשם "עבודה באוסטרליה”, או להגיע וליהנות משני העולמות- לחיות באוסטרליה ולעבוד באוסטרליה. העבודה במכירת ציורי שמן מאפשרת לכם חלוקה נוחה של השעות במהלך היום שנותנת לכם מרווח אוויר גם בשעות הבוקר וגם בשעות הלילה- אתם עובדים רק אחר הצהריים! שאר היום פנוי ומאפשר שגרת חיים נעימה ורגועה 🙂 רוב העובדים שלנו בחברה מוצאים את עצם מאריכים את השהות במדינה כמה וכמה פעמים או אפילו חוזרים לעונות בין חופשות סימסטר. עבודה באוסטרליה במכירת ציורי שמן מאפשרת עבודה בצוותים קטנים משפחתיים דבר שמעצים את חווית העבודה והופך אותה לחוויה חברתית גדולה מאוד. חשוב לדעת וזכור שהנאה ועבודה קשורים זה בזה ובמידה והעבודה באוסטרליה לא תספק גם כסף וגם הנאה לא תוכלו להישאר במקום העבודה לתקופה ארוכה! חברת NEW ART מזמינה אתכם להפוך לחלק מהמשפחה, אז למה אתם מחכים?!

Comments are closed.