החלום על העבודה באוסטרליה הוא חלום משותף לכל הישראלים שמבינים קצת מהחיים שלהם, כולנו רוצים להגיע לערים הגדולות שלה, לראות את הדברים שאפשר לראות רק בה ולהכיר את התרבות האוסטרלית הייחודית לתושביה, העבודה במלבורן תוכל לתת לכם את כל זה וקצת יותר, היא תלמד אתכם על חיים באורח קצת שונה ועל נקודת מבט קצת שונה. מלבורן היא העיר השניה בגודלה באוסטרליה, מיד אחרי סידני ובירתה של ויקטוריה. מלבורן התחילה להתפתח מיד אחרי הבהלה לזהב בשנת 1854, כשאוכלוסייתה הוכפלה כמעט פי 5!!!

עבודה באוסטרליה - למה מלבורן ולא שאר העולם

אחת הסיבות שבגללן הרבה אנשים מרחבי העולם מעוניינים למצוא עבודה באוסטרליה היא שמלכתחילה חלק מאוד גדול מהאוכלוסייה האוסטרלית מתבסס על מהגרים, אחת הסיבות שבגללן העבודה במלבורן כל כך מבוקשת היא שכמות המהגרים לשם גבוהה באופן יחסי משאר האזורים באוסטרליה, בנוסף, הכלכלה בויקטוריה היא כלכלה מאוד מבוססת והכלכלה בעיר הבירה שלה מן הסתם מבוססת במיוחד. האקלים בה מאוד הפכפך ולהרפתקנים מבינינו זה יכול להיות מאוד קורץ, יום אחד שמש, יום אחר כך סופה, או בקיצור, כל יום טומן בחובו הפתעה חדשה!

עבודה באוסטרליה - בניגוד לארץ

אומנם אנחנו רגילים למהגרים בעיקר מהמזרח ומאפריקה בארץ, אבל המהגרים שמגיעים למטרת עבודה באוסטרליה הם מעט שונים, מדובר באנשים עשירים שחיים ברמת חיים מאוד גבוהה ולכן הם כבר שונים מהמהגרים שלנו, המהגרים העשירים באוסטרליה מגיעים בעיקר מהמזרח, ולעתים נחשבים לאפילו יותר איכותיים מבחינת אופי מהאוסטרלים עצמם. העבודה במלבורן תאפשר לכם להכיר את כל רמות האוכלוסיה וכמובן, תרבויות חדשות! חוץ מזה, רמת החיים לאו דווקא של המהגרים אלא גם שלכם תהיה מאוד גבוהה, כמעט כל אזורי המגורים במלבורן יהיו ברמה מצויינת, התחבורה מאוד נוחה מאזור לאזור והתשתית של העיר בנויות באופן מעורר הערצה!

בזמנכם הפנוי במלבורן

כל מי שימצא עבודה באוסטרליה יעיד שהיא מושפעת מאוד מהתרבות הבריטית והאירופאית, ההשפעה הזו ניכרת בעיקר במלבורן, בין אם במבנים או באופייה הכולל של העיר, האטרקציות מגוונות, ועשירות בהיסטוריה, החל מהגנים הבוטנים המלכותיים ועד לקתדרת סיינט פול, יש המון מה לראות! אחד האזורים המומלצים ביותר לישראלים העובדים שמנסים לחסוך את הכסף הוא שוק דרום מלבורן, שמציע בגדי מעצבים ליד מסעדות קטנות וביתיות, בסכומים שכל כיס יכול להרשות לעצמו, גם גן החיות המלכותי שנחשב לאחד מגני החיות הותיקים ביותר בעולם מספק אטרקציה שאליה מגיעים תיירים מכל העולם, גן החיות מציג זנים אקזוטיים ונדירים שעצם הצפייה בהם עוצרת נשימה.

עבודה באוסטרליה - לסיכום

העבודה באוסטרליה היא עבודה נהדרת ומאוד מומלצת, העבודה במלבורן היא עבודה שמומלצת לאנשים שרוצים לקבל קצת יותר מכסף באוסטרליה, אלו שרוצים ללמוד קצת על תרבויות שונות, ועל מקומות קצת אחרים ולא סטנדרטיים. מהנה, מספקת ומיוחדת, כל מי שיגיע למלבורן לא יצא בידיים ריקות!

Comments are closed.