עבודה בסידני – לחיות את החיים הטובים

סידני היא עיר הבירה של ניו סאות' ויילס שבאוסטרליה. בניגוד למה שהרבה נוטים לחשוב, היא איננה עיר הבירה של אוסטרליה. סידני זו העיר הגדולה, המפורסמת והוותיקה ביותר באוסטרליה כולה. אוכלוסיית סידני לבדה מונה כארבעה מיליון תושבים. באופן טבעי עיר זו מהווה את המרכז הפיננסי של אוסטרליה. בקרב תיירים המגיעים לאוסטרליה, סידני היא מקום הכרחי לבקר בו. מהגרים רבים או תושבי אוסטרליה מגיעים לעבוד בעיר הגדולה, המציעה מגוון רחב ועשיר של אפשרויות תעסוקה, ונהנים במיוחד מהבילויים בעבודות באוסטרליה בעיר סידני. סידני הינה העיר הכי אוסטרלית והכי אטרקטיבית בחצי הכדור הדרומי. אין ספק שסידני זאת עיר שאסור לוותר עליה כאשר מתכננים טיול באוסטרליה. כיאה לעיר גדולה ומפותחת הינה תוססת ומלאת חיים, וללא ספק הינה חלק אינטגרלי ברשימת הערים ללא הפסקה.

התניידות בסידני

כיאה לעיר גדולה ומרכזית התנועה בא היא רבה ומתנהלת בקלות בתחומיה. למשתמשים בתחבורה ציבורית מוצע שירות מסודר, יעיל ונוח של רכבות, אוטובוסים ומעבורות המכסים את כל שטח העיר, ומאפשרים ניידות קלה ומהירה לכל אזור בסידני. לבוחרים לנהוג בעיר זו כדאי לדעת שבשעות השיא הכבישים עלולים להיות עמוסים, אך הם תוכננו היטב והנהיגה בסידני נינוחה יחסית למדינות עמוסות אחרות. ובדרך כלל לא תמצא את עצמך עומד בפקק ארוך ומתעצבן. כמובן שתרבות הנהיגה הרבה יותר מנומסת בהשוואה לזו שבארץ. הנהגים האחרים נוהגים בנינוחות ומכבדים את זכות הקדימה של האחר. גם צופרים של מכוניות אינם צליל שהתושבים מורגלים בו. לכן אם אתה מגיע מישראל, יתכן שתמצא את הנהיגה בעיר כחוויה מעניינת ובלתי רגילה בפני עצמה. מרבית המבקרים בסידני אינם נצרכים להתרחק יתר על המידה ממרכז העיר ומהנמל. עיקר האתרים החשובים נמצאים בקרבת מקום, ברובע העסקים, כך שהניידות והנגישות בעיר זו קלות, גם לתייר שאינו מכיר יתמצא יתר על המידה.

החיים בסידני

בעיני התיירים, סידני זו העיר המזוהה ביותר עם אוסטרליה. עיר זו מרהיבה ביופייה, שוקקת ומלאת חיים, ומציעה אטרקציות רבות ובילויים בעבודה באוסטרליה בעיר סידני, או בטיול. כחלק מן האטרקציות המפורסמות של העיר ניתן למצוא את בניין האופרה, מוזיאונים, חופים, מסעדות ומרכזי קניות. ניתן להעביר יום שלם בישיבה בבתי הקפה החינניים.
בחופים ניתן לפגוש גולשים ומקומיים שזופים. גם מבחינת תרבות בילויים וחיי לילה, סידני אינה נשארת מאחור. חיי הלילה בסידני הינם עשירים, מגוונים, תוססים וצעירים. העיר מציעה שפע ומגוון של המון ברים, פאבים, מועדונים והופעות חיות בסגנונות מוזיקה רבים ושונים. רוב מקומות הבילוי נמצאים במרכז העיר, שניתן לבקר שבעה ימים בשבוע, ולחגוג עד אור היום. חלק מאוד חשוב בבילויים בזמן עבודה בסידני זה איכות האנשים. האוסטרלים המקומיים מתגלים כאנשים נחמדים ביותר.
יצא לי להכיר קבוצת אוסטרליים מקומיים באחד הבילויים בסידני, שמתי לב שהם מאוד מנומסים, בראש טוב, וישמחו לעזור למי שצריך. כשסיפרתי להם שאני מישראל הם מאוד התעניינו והביעו בקיאות בנעשה במזרח התיכון. די הופתעתי כיוון שתמיד נראה שאוסטרליה לא מתערבת בעניינים שבין מדינות, ומתרכזת במה שקורה בתוכה, אחרי הכל היא יבשת בפני עצמה, ללא מדינות שכנות. באופן כללי נראה כי החיים שם די רגועים וטובים. התושבים שם נהנים מרווחה כלכלית וביטחונית. לכן נראה כי פחות לחוצים מהישראלים.

Comments are closed.