רגע לפני שאתם מנופפים לשלום מהמטוס

לפני שאתם עולים לטיסה המיוחלת ליבשת הקסומה בעולם ורגע לפני שאתם מתחילים לגלגל כסף בעבודה באוסטרליה הנה כמו דברים שחשוב שתכינו לפני:

עבודה באוסטרליה - ביטוח לחו"ל

האמת שלא משנה אם מדובר בטיסות לאירופה שהן קצרות או לחילופין טיסות לאוסטרליה שהן ארוכות, אף פעם לא טסים בלי להיות מבוטחים!!! אי אפשר לדעת מה יקרה בעתיד ולאן הגורל יוביל אותנו. טיפולים רפואיים עולים אלפי שקלים ללא ביטוח נסיעות לאוסטרליה. כמו כן במדיה וחס וחלילה נגנבו חפציכם או המזוודות אחרי הטיסות לאוסטרליה לא הגיעו לשדה שלכם, ביטוח על הונכם האישי חשוב מאד.

עבודה באוסטרליה - כרטיס אשראי בינלאומי

תמיד לפני שטסים לחו"ל לא משנה אם למטרת עבודה באוסטרליה או טיול ברחבי העולם, כדאי מאד שיהיה לכם בהישג ידוע כרטיס אשראי בינלאומי. אומנם העמלות גבוהות יותר בהוצאת מט"ח מכספומטים מאוסטרליה ועדיף להימנע מפעולה זו כמה שיותר אבל חשוב מאד לכל מקרה בו תתקעו בלי כסף להגיע עם כרטיס אשראי בינלאומי על מנת שיוכלו להכניס עבורכם כסף לחשבון האישי מהארץ.

עבודה באוסטרליה- מה אורזים

מה לארוז במזוודה מבחינת בגדים תלוי מאד בזמן שבו הזמנת טיסות לאוסטרליה אם מדובר בחורף כמובן שתארזו בגדים חמים, אבל כמה שיותר חמים. אל תחשבו שהחורף באוסטרליה הוא כמו החורף בישראל, ממש לא. מלבד מעילים, סוודרים חשוב שתקחו עימכם, מחממי אוזניים, כובע צמר ולסובלים מקור באופן קיצוני גם כריות חימום. הביאו עימכם דברים סנטימנטליים כמו מוזיקה שאתם אוהבים, ספר שבא לכם לקרוא, תמונות של קרובכם ועוד... במידה והחלטתם לטוס לעבודה באוסטרליה ולא לחופשה קצרצרה חפצים סנטימנטליים הם הכרחיים כי לעבור את הרגעים הקשים במהלך העבודה והמרחק מהבית.

Comments are closed.