עבודה בבריסבן – יומן מסע

אני (שירי), הדר, גיא וכמובן "ברונו" שהוא הקראוון המעלף שלנו נמצאים כבר חודשיים בדרכים ביבשת הקסומה ביותר עלי אדמות, אוסטרליה. משום מה מרגיש שהכל פה עוצר מלכת, נדמה כיאלו כולם פה יצאו ממירוץ החיים המערביים והם נמצאים בשלווה שכל שנותר לנו הוא לטעום ממנה. לאוסטרליה הגענו בלי שקל על התחת, מצאנו את עצמנו מרווחים את לחמנו בכל מיני עבודות שונות ומשונות שסיפקו את צרכנו הבסיסים ביותר. עד שהחלטנו שלא עוד... מהשלווה והשקט באוסטרליה אפשר להנות באמת רק כשאין עננה של לחץ כלכלי שאופפת מעל ראשנו. היה ברור לנו שבשלב כזה או אחר במסע גם אנחנו כמו הרבה ישראלים נמצא עצמנו על איזו עגלה בקניון ברחבי אוסטרליה. ואז הגענו לבריסבן ותודה לאל שדווקא שם אלוהים החליט שניישם את יעודנו כישראלים מן המניין, עבודה באוסטרליה בבריסבן חוויה של פעם בחיים, שווה קריאה.

עבודה באוסטרליה - קצת על העיר בריסבן

ברייסבן הינה בירתה של מדינת קווינסלד באוסטרליה, העיר השלישית בגודלה ביבשת ובה מתגוררים כ- 2 מיליון תושבים. בריסבין נראתה תמיד כאחותם הפחות יפה של סידני ומלבורן אבל בעשר שנים האחרונות שינתה את תדמיתה מלכלוכית שכזו והפכה לסינדרלה אמיתית. יחד עם שינוי תדמיתה החלו להגיח אליה מספר ישראלים ממולחים שהבינו שבעבודה באוסטרליה בעיר בריסבן יש לא מעט פוטנציאל חבוי. עיריית בריסבן השקיעה מיליוני דולרים בהפיכת איזור SOUTH BANK לפינת חמד מדהימה ביופייה, הכוללת חוף ים מלאכותי, גינות נוי, איזורי קניות טרנדיים, בתי קולנוע מיוחדים, מסעדות ובתי קפה. ביוני 2005 נפתח במרכז העיר מרכז קניות חדש ויוקרתי, המהווה השלב האחרון במדרחוב שלQUEEN STREET. המרכז כולל חנויות יוקרה כמו לואיס ויטון, טיפניז, מקס מרה, גאסס ועוד. העבודה בבריסבן הריווחית ביותר מתמקדת בעיקר באזור זה.

עבודה באוסטרליה - עגלות בבריסבן

לפני שאני והדר החלטנו לנסוע לאוסטרליה, דבר אחד היה לנו דיי ברור, אנחנו לא נהיה כמו כל אותם חבר'ה ישראלים משוחררים שמנסים את מזלם הפיננסי ברחבי העולם. זה תמיד הרגיש לנו פתטי, חומרני מידיי ושונה ב-180 מעלות ממה שאוסטרליה הצטיירה בראשנו. כל אותן קלישאות רוחניות על הימנעות מהגשמיות התנפצו להן ברגע שקלטנו שאין לנו גרוש ואט אט התחלנו מלקטות מידע מישראלים ברחבי היבשת בנוגע לעבודה והמונח עגלות, עבודה באוסטרליה בבריסבן, "עבודה בקווין סטריט", החל להישמע בכל פינה. מעולם לא ייחסתי לעצמי תכונות של מוכרת, וזו אחת מהסיבות מדוע כה חששתי מעבודה בעגלות באוסטרליה. אבל לשמחתי הרבה נוכחתי לדעת שהשילוב של האנשים המקסימים של העיירה היפיפה הזו עם מרכזי הקניות המפוארים שלה הפכו את העבודה בבריסבן לחוויה אדירה עבורי. העבודה בעגלות היא קשה ומתישה ושאף אחד לא ימכור לכם לוקשים אבל יחד עם זאת היא מפתחת מיומנויות אישיות כגון ביטחון עצמי, יכולת שיווק, שיפור שפה, השגיות ותחרותיות בונה, כלים שמהווים קרש קפיצה מדהים לעולם האמיתי שם בחוץ.

עבודה באוסטרליה- ימי חופש בבריסבן

לאחר שהשקעתם את מירב כוחותיכם בניסיון לשכנע עוד עובר אורח לקנות את הצעצוע, הקרם, המסכה לפנים, התמונה או כל שטות אחרת. כדאי לכם להנות קצת מסצנת חיי הלילה הכה מפותחת בעיר, מועדונים, פאבים, מופעים מכל סוג. העבודה בבריסבן מיועדת במיוחד עור אלו מכם שרוצים לשלב כסף טוב עם חיים מגוונים. כמו כן מגוון מוזאונים, גנים בוטניים מרהיבים, תחנת רוח עתיקה ומרשימה, גלריות אומנות, שמורות טבע, תערוכות ייחודיות ופסטיבלים הינם חלק משמעותי מאותו שלב במסע שלי לאוסטרליה שנמצא תחת הכותרת "עבודה בבריסבן".

Comments are closed.