ויזת סטודנט לאוסטרליה

אוסטרליה היא חד משמעית מבינה שלא מומלץ לעבוד בה באופן לא חוקי. בשנים האחרונות התעצמה הבקרה של רשויות העבודה ברחבי היבשת מה שמהווה סיכון גדול מאד עבור מי שבוחר להגיע לעבודה באוסטרליה תחת ויזת תייר בלבד. אם יש בידכם דרכון זר של אחת ממדינות ההסכם באוסטרליה תוכלו להוציא ויזת עבודה חוקית אך במידה ואין לכם, הדרך שלכם לעבוד באוסטרליה באופן חוקי הינה באמצעות ויזה סטודנט.

אילו הם השלבים שיהיה עליכם לבצע על מנת להוציא ויזת סטודנט לאוסטרליה: ראשית על המועמד להתקבל למוסד לימודים אוסטרלי מוכר. הלימודים יכולים להיות אקדמאים או לימודי תעודה, מדינת אוסטרליה מקבלת בברכה סטודנטים ללימודי טבחות, איפור, סיעוד, עיצוב שיער ולימודי חינוך תהיו חייבים להקפיד על נוכחות חובה של לפחות 80 אחוז מהשיעורים ורמה ציונים מספקת על מנת שויזת הסטודנט לא תתבטל. כל מועמד שבכוונתו לקבל ויזת סטודנט לאוסטרליה צריך להוכיח על ידי אישור מהבנק את יכולותיו הכלכליות לממן את תקופת הלימודים הזו: עליו להראות בחשבון הבנק שלו סכום נזיל של לפחות 100,000 שקל כאשר יש באפשרותו לבצע יפוי כוח על חשבונו למישהו שיש בחשבונו סכום זה. כל מועמד נדרש לעבור בדיקה רפואית של השגרירות האוסטרלית בארץ שכוללת: צילום חזה, בדיקת שתן ומעבר על היסטוריה רפואית.

ויזת סטודנט- עלויות

עלות הלימודים באוסטרליה היא רבעונית ונעה בין 1,000 ל,2000 דולר אוסטרלי כל רבעון. עלות המחיה הממוצעות לסטודנט היא 1,500 דולר אוסטרלי לחודש. עלות כרטיס טיסה לאוסטרליה הוא 2,000 דולר. מידע נוסף על הלימודים ומוסדות הלימוד באוסטרליה ניתן למצוא באתר- www.studyinaustralia.gov.au

Comments are closed.