עבודה לחיילים משוחררים באוסטרליה

בתור ישראלים שעכשיו השתחררו מהצבא ומהמסגרת הצבאית לרובנו עולה אותה המחשבה בראש, הנקמה המתוקה. זה מתחיל בלישון עד הצהריים ולצאת לבלות בכל רגע נתון וממשיך בקו מחשבה יותר הגיונית - מחשבה על להשתחרר באמת, לא רק מהצבא, אלא מכל מה שקורה במדינה. פה בעצם נכנס הטיול הגדול לתמונה... לטוס לכמה חודשים לדרום אמריקה או להודו, העיקר לטוס. אנחנו חולמים על זה בלילה, מדמיינים חוף יפהפה, מדמיינים את הקרנבל בברזיל, שיט בסירה בהודו, אנחנו רואים הכל בראש, והבעיה היחידה היא הכיס הריק. בשלב הזה, הגלגלים של המוח כבר מתחילים לעבוד ואז עולה השאלה הגדולה מכולן - ״מאיפה אני מביא כסף לטיול הזה עכשיו?״ התשובה - עבודות באוסטרליה.

עבודה באוסטרליה - מי יודע מדוע ולמה?

כפי שכבר הזכרנו מקודם , כולנו רוצים טיול, אחד כזה שלעולם לא נשכח, אחד שכל פעם שניזכר בו יהיו לנו פרפרים מרוב התרגשות ומרוב געגוע, מה שאנחנו תמיד שוכחים בתור ישראלים חסרי אחריות הוא שאת כל הכסף של הצבא בזבזנו על בירה כשיצאנו לחמשוש. לכן בעצם חשוב להבין את מהות העבודה באוסטרליה. קודם כל העובדה שביחס למקומות אחרים שעות העבודה הם גן-עדן עלי אדמות. דבר שני, תרבות הצריכה של האוסטרלים בכל מה שקשור לשמירה על עורם פ-ס-י-כ-י-ת!!!!!!!!!!! מכיוון שהחור באוזון הכי פוגע באוסטרליה כמעט לכל האוכלוסייה יש בעיות עור כאלה ואחרות ולכן הם משתגעים על המוצרים של ים המלח. לכן, העבודה באוסטרליה היא בין המשתלמות מכל מבחר העבודות המוצעות לישראלים צעירים שרוצים לטוס כדי לעשות כסף. אגב, גם תבחרו בעבודה שאינה קשורה לתחום המכירות כלל וכלל עדיין תמצאו את עצמכם מרוויחים לא רע בכלל, בכל זאת עם שכר מינימום של 40 שקלים לשעה קשה מאוד לא להרוויח יפה!

עבודה באוסטרליה - באים בשביל הכיף

לא משנה אם הגעתם לסידני, מלבורן, בריסביין, או כל מקום אחר באוסטרליה, זאת עומדת להיות אחת החוויות האדירות ביותר שיהיו לכם. החל ממקומות הבילוי שאוסטרליה תציע לכם לשעות הערב ועד החופים היפים בימי החופש או ימי ראשון. תתחילו לשכוח מהלחץ בארץ, מהמלחמות ומהבעיות, ותתחילו לחשוב כמו אוסטרלים, ברוגע, בראש שקט, בלי לחצים על הראש והכי חשוב- בחיוך! כל מי שהגיע לעבודה באוסטרליה יוכל להעיד על כך שזה באמת לא פשוט בכלל ובכל זאת, מי שמצליח לעשות את הטוויסט הזה בראש יוצא ברווח ענק של גישה הרבה יותר טובה לחיים! מבחינת האוסטרלים הדברים הקטנים הם שנותנים את רגעי האושר ולא הדברים הגדולים... תסגלו לעצמכם גישה הרבה יותר קלילה, גישה יותר זורמת. הרי בסך הכל כבר השתחררתם מהצבא, עכשיו נותר רק להתחיל לכייף!

עבודה באוסטרליה - מי יכול לעשות את זה באמת?

ברור שהעבודה באוסטרליה נשמעת יותר מדי טובה מכדי להיות אמיתית, זה נכון, היא באמת יותר מדי טובה. פה מגיע העניין המאכזב, חוקיות בעבודה, קיימות מספר ארצות בעולם שיש להן הסכם עבודה עם אוסטרליה, זו ויזת שהייה בשילוב עם עבודה כדי להרחיב את אופקיהם התרבותיים של צעירים מאותן מדינות. פרט לאותן הארצות, לא קיימות ויזות עבודה באוסטרליה. אלו מכם שרוצים את העבודה באוסטרליה ולא שום דבר אחר ישמחו לשמוע שקיימת גם האופציה של ויזת סטודנט שמאפשרת עבודה חופשית בשילוב עם לימודים באוסטרליה, האופציה הזו מיועדת במיוחד לאנשים שחולמים בלילה על עבודה באוסטרליה ולא מצליחים לחשוב על שום דבר פרט לזה, זהו תהליך ארוך, יקר ומעייף ולכן צריך לשקול אותו ברצינות לפני שמתחילים איתו. וכמובן הקבוצה האחרונה - אנשי ה׳לא איכפת לי׳, אלו יוציאו ויזת תייר לשלושה חודשים ואז בעצם יעבדו בצורה לא חוקית, תוך כדי סיכון אשרת הכניסה שלהם לאוסטרליה. פחות מומלץ לאנשים שבאמת אוהבים את המקום בו הם נמצאים והיו רוצים לחזור ולבקר שם שוב אחרי שירוויחו כסף, אגב, להיות מגורשים מאוסטרליה לא עומד להיות כיף לא משנה מה!!! בסה"כ, יש הרבה אופציות, הכל הולך אצלנו הישראלים, אין מה לעשות.

עבודה באוסטרליה - סוף דבר

לסיכום, העבודה לחיילים משוחררים באוסטרליה , בין אם חוקית או לא, בין אם בסידני או בפרת׳, בין אם אתה גבר או אם את אישה, זאת פשוט עבודה שמבחינת האופי של האוכלוסיה והשעות מתאימה לכולם ללא יוצא מן הכלל! כמובן שיש לקחת בחשבון את העניין של המרחק מהבית (חצי עולם) ואת השפה המדוברת (אנגלית), אבל בין אם תרצו לחסוך לטיול, להפוך את אוסטרליה לטיול שלכם, או אתם סתם אוהבים למכור, תשתחררו מהצבא ובואו לאוסטרליה!כי בתכל׳ס - פשוט אין עליה!

Comments are closed.