עבודה באוסטרליה בערים היפות ביבשת

חושבים על עבודה בחו"ל?? זקוקים לכסף טוב בזמן הגיוני? נמאס לכם מעבודה במועדפות? נמאס לכם משכר מינימום? יש לנו פתרון מושלם עבורכם - עבודה באוסטרליה. ערכנו עבורכם תקציר של הערים היפות ביותר ביבשת כדי שתבינו שזה ללא ספק המקום אליו אתם רוצים לטוס.

עבודה באוסטרליה בעיר סידני

העיר סידני היא ללא ספק העיר המזוהה ביותר עם יבשת אוסטרליה. מגדל האופרה, נמל סידני, קנגרו בכל פינה וכמובן חגיגות השנה הלועזית החדשה בעיר ששומעים עליהן בכל חור על הגלובוס. כנראה שאלו הסיבות מדוע רבים נוטים לחשוב שהיא בירת אוסטרליה. סידני בנויה לצד חופיו של נמל ג'קסון היפייפה, ומוקפת בלא פחות מ-70 חופים שטופי שמש, בחורות בבקיני קצרצר וגברים חסונים גולשים בכל פנה, בקיצור גן עדן עלי אדמות!!! כמעט ובלתי ניתן להאמין שבעבר שימשה העיר כמושבת עונשין לקרימינלים בריטים מהזן המסוכן ביותר והיום היא לא פחות מהעיר התיירותית והנחשקת ביותר בעולם. לא חסרות סיבות מדוע העבודה בסידני  היא מבוקשת במיוחד.

מלבד הנופים, בעלי החיות הנדירים, מרכזי הקניות הענקיים וכמובן התושבים המקסימים, סידני היא לא פחות מאשר אחת הערים העשירות ביותר בעולם! אבל כמו כל דבר טוב גם בעבודה באוסטרליה ישנו מכשול קטנטן, אם אין לכם דרכון אירופאי כנראה שאין לכם מה לחפש פרנסה שם. בעבר אשרות כניסה וגם עבודה שאינה חוקית באוסטרליה לא הייתה נאכפת כמו שהיום, אפשר לומר שעובדים זרים ללא אישור עבודה מכניסים ראש בריא למיטה חולה ורוב הסיכויים שאם לא עלו עליכם בשדה תעופה יתפסו אתכם על העגלה, סיכון שממש לא משתלם!!

עבודה באוסטרליה בעיר מלבורן

כמו סדיני גם מלבורן היא אחת מהערים המשגעות ביותר שיבשת אוסטרליה מציעה לתייריה. בעבר העיר הייתה לבירת המדינה אך כיום קנברה תפסה את התואר המכובד. כמו בכל מקום באוסטרליה גם רשויות ההגירה במלבורן לא נחות לרגע ומומלץ מאד לא להגיע לעבודה באוסטרליה באזור ללא ויזת עבודה מסודרת שמאפשרת עבודה חוקית. לאלה מכם שמוטרדים משמירת המסורת והצביון היהודי בעבודה בחו"ל, אל דאגה, מלבורן היא ללא ספק המקום עבורכם. העיר מונה קהילה יהודית ענקית, הקהילה הגדולה ביותר באוסטרליה!

ישראלים רבים בוחרים להגיע לעבודה במלבורן במטרה להקים בית ולהנות מהשפע הגדול שיש לעיר להציע ליד שמירת ההרגלים והמנהגים היהודיים. רבים מהצעירים הישראלים שבוחרים לטוס לעבודה באוסטרליה מגיעים למלבורן לעבוד במכירת ציורי שמן, בעיקר בגלל סוג התושבים האמיד בפרוורי העיר. גם עבודה בעגלות באוסטרליה נחשבת פופולרית באזור עם כי עדיין סידני מובילה בתחום הזה מבין ערי אוסטרליה.

עבודה באוסטרליה בעיר קנברה

קנברה הינה עיר הבירה של אוסטרליה והיא הוקמה בעקבות היריבות שנוצרה בין הערים סידני למלבורן על התואר הנכסף - עיר הבירה של אוסטרליה. קנברה תוכננה ע"י האדריכל האמריקאי וולר ברטלי גריפין והוקמה בשנת 1911 על גבי שלושה צירים מרכזיים - ציר היבשה, ציר המים, והציר העירוני, שלושתם יפים באופן יוצא דופן והעברת קו דמיוני בין שלושת הצירים יוצרת משלוש ענקי שעליו למעשה מושתת העיר כולה.

עבודה בקנברה היא שונה בתכלית מאשר עבודה בסידני או מלברון. קנברה היא עיר של עובדי מדינה עם אותנטיות ומנטליות מיוחדת במדינה. ברחבי הקניונים סביר שתמצאו נשים עם כיסים מלאים שמחכות שבעליהן יסיימו את את עיסוקיהם מאשר תיירות. ותאמינו או לא זה בדיוק היתרון של עבודה באוסטרליה בתחום העגלות בעיר הזו! מוקדי העניין התיירותיים הפופולריים של העיר הינם - הגלריה הלאומית, בניין הפרלמנט ומרכיבים נוספים של המשולש הפרלמנטרי הממוקמים סביב אגם מלאכותי.

Comments are closed.