כמו כל עיר גדולה גם בריסבן נלקחת ברצינות כשחושבים על עבודה באוסטרליה, היא עיר הבירה של קווינסלנד והעיר השלישית בגודלה באוסטרליה. מרבית הכלכלה בבריסבן מתבססת על תיירות ולכן מהווה יעד מעולה לעבודה. מעבר לכך שהאטרקציות שופעות בעיר וכל מי שיגיע לעבוד שם ימצא שיש הרבה מה לעשות גם בזמן החופשי, האנשים בבריסבן נחשבים בין האנשים הנחמדים ביותר בעולם וגם העצלנים.

עבודה באוסטרליה - "יום אחד נהדר, למחרת מושלם"

זו האמירה המלווה את בירתה של קווינסלנד בריסבן, כל מי שיגיע לאיזושהי עבודה באוסטרליה, מוכרח להתעניין לגבי העבודה בבריסבן, האזור עצמו הוא אזור מלא בכסף בזכות התיירים המבקרים בו כל הזמן, העבודה המומלצת ביותר באזור היא במכירות, חשוב להזכיר גם שכמות הקזינו וחיי הלילה הם אינדיקציה לכך שהאנשים המגיעים לשם אוהבים לבזבז כסף וכמו כל עבודה במכירות, אם תדע לדבר ולמכור, השמיים הם הגבול!!! בריסבן נחשבת גם בתולית מבחינת המכירות ביחס לסידני ומלבורן מה שהופך את המכירה להרבה יותר מהנה.

עבודה באוסטרליה - תנאים

רוב החברות שמספקות עבודה בבריסבן מבינות שזה אזור שהוא פחות מוכר ביחס לאזורים הרגילים של העבודה באוסטרליה כמו סידני ומלבורן ולכן מספקות תנאים שבעיני רוב האנשים יחשבו ברמה קצת יותר גבוהה, החל מתשלום ויזת עבודה באוסטרליה ועד לכרטיסי טיסה מהארץ והבטחת הכנסה לכל אורך תקופת העבודה. כמובן שהתנאים משתנים מחברה לחברה, אבל ברוב החברות, העבודה תינתן לאזרחים בעלי דרכון ממדינה שאזרחיה מורשים לעבוד באופן חוקי בלבד ולכן גם השיפור המשמעותי בתנאי העבודה.

עבודה באוסטרליה- ימי חופש בבריסבן

אף אחד לא מחפש עבודה באוסטרליה כדי לשבת בבית ביום החופש, אנשים שיגיעו לבריסבן יוכלו להנות קודם כל ממזג האוויר בין הנוחים בעולם, הקיץ מאוד חם, והחורף לא כזה קר, חוץ ממזג האוויר המעולה אפשר להנות גם מההיסטוריה של העיר, שבתחילת דרכה שימשה כבית כלא לאסירים מאנגליה. אבל מעבר לזה, הנופים שהעיר מציעה, כולל חוף הים המלאכותי, כולם גורמים לה להיות בין הערים הכי מיוחדות בעולם, מבחינת האופי היא מזכירה מאוד את לאס וגאס, הבניינים והמלונות הגבוהים כולם נותנים הרגשה של אזור מסוג אחר וכנראה שזו אחת הסיבות העיקריות לכך שהתיירים מוצאים אותה כל כך מושכת. בנוסף גם בשאר קווינסלנד יש המון מקומות שרצוי לראות כמו האיים וויטסנדייז ופרייז'ר איילנד וכמובן העיר גולד קוסט, ביתם הבינלאומי של הגולשים המגיעים לשם מכל קצוות העולם!!!

עבודה באוסטרליה - גוונים של אפור

אין תשובה חד משמעית לגבי האם המקום הכי נכון בעבודה באוסטרליה הוא בריסבן, סידני או מלבורן, שלושת הערים המדוברות הן ערים ששווה להגיע אליהן ובכולן ניתן לעשות כסף והרבה! השאלה היא מה כל אדם מחפש, מי שמחפש פחות עבודה אינטנסיבית יעדיף ללכת על עבודה בבריסבן בגלל הקלילות של תושבי האזור והאופי התיירותי, מי שמחפש עיר גדולה שבה כבר מכירים את נושא המכירות בקניונים ימצא את הערים סידני ומלבורן יותר מתאימות לתוכניותיו, דבר אחד בטוח, לא משנה באיזה אזור באוסטרליה תבחר לעבוד, כיף בטוח יהיה חלק מהעניין!!!

Comments are closed.