כל מה שרציתם לדעת על לימודים באוסטרליה

לימודים באוסטרליה מציעים לא רק איכות של לימודים ברמה גבוהה ומקצועית, לא רק חוויה של אחד המקומות הכי יפים בעולם, חופים לבנים, נופים אינסופיים, מזג אוויר מדהים ואנשים שמחים, הלימודים בחו"ל מציעים לכם פשוט חוויה של לימודים רחוק מהבית, עבודה באוסטרליה, עצמאות, תלמדו אנגלית ותצברו חברים וחוויות לכל החיים.

איך לקבל אישור ללימודים באוסטרליה

1.צריך להוציא ויזת סטודנט, שנותנת לכם גם כניסה למדינה, גם אישור לימודים וגם אישור לעבודה באוסטרליה , הויזה הזאת לא זולה, יש לבדוק בשגרירות האוסטרלית, או עם עו"ד שמבין בתחום מה צריך לעשות בשביל להוציא ויזת לימודים.

2.יש להתקבל למוסד הלימודים הרצוי עוד מהארץ, כמובן שהקבלה דורשת ממוצע ציונים גבוה, המלצות וכן, הרבה כסף לרישום לאוניברסיטה.

3.מבחן קבלה, הכולל מבחן באגלית בדיבור, קריאה כתיבה ושמיעה, את המבחן עושים בארץ, ורק אם עוברים אותו בציון גובה תוכלו להמשיך בתהליך הקבלה.

4.על מנת שויזת הלימודים תהיה תקיפה ושתוכלו לקבל את תעודת הסיום, חובה להיות נוכחים במעל ל80% מהשיעורים.

5.מבחינה כספית, תלמיד המתעניין בלימודים באוסטרליה מחויב בהוכחות בנקאיות שאר מוכיחות יכולת כלכלית לתשלום הלימודים, תשלום כרטיס הטיסה ומחיה באוסטרליה, שנת לימודים באוניברסיטה באוסטרליה תעלה בסביבות ה18 אלף דולר אוסטרלי לשנת לימודים.

6.תלמיד המעוניין בלימודים באוסטרליה מחויב לעבור בדיקה רפואית, מטעם שגרירות אוסטרליה, המוכיחה כי התלמיד כשיר בשביל לטוס וללמוד באוסטרליה. כמובן שאת כל הפרטים המעמיקים ניתן להשיג דרך האתר של השגרירות האוסטרלית.

ניתן להיעזר בעו"ד המתמצא בויזות סטודנטים על מנת לבצע את התהליך בצורה היעילה ביותר.

מסלולי לימוד באוסטרליה

תוכלו ללמוד באוסטרליה בעצם כמעט כל מקצוע, אך קחו בחשבון שישנם תחומי לימודים אשר אוסטרליה מפורסמת במקצועיות וברמה הגבוהה של לימודיהם – הנדסה, כלכלה, משפטים, אנגלית, אדריכלות ועוד. כדאי לבדוק גם מהם המקצועות הנדרשים באוסטרליה, אלה מקצועות אשר ממשלת אוסטרליה מציעה תנאים טובים, משכורות גבוהות ותכניות משתלמות. באוסטרליה ישנן כמה ערים שהם המקומות המובחרים ללימודים ברחבי היבשת: 1.סידני – סידני, העיר כי גדולה באוסטרליה, בה נמצאות חלק מהאוניברסיטאות הכי נחשבות במדינה. תמצאו בסידני מס' אוניברסיטאות אשר מתמקצעות בפקולטות של מנהל עסקים, כלכלה, מחשבים ואף בישול. 2.מלבורן – עיר גדולה ומאוד נחשבת באוסטרליה, עיר של לימודים בשילוב עם בלוי וחיי לילה וצעירים. מלבורן מפורסמת בלימודי המחקר, בלימודי אקדמיה ברמה גבוהה, בחינוך, אמנות ומוסיקה. האוניברסיטאות מציעות רמת איכות חיים גבוהה מאוד הכוללות בריכת שחיה, חדר כושר ועוד. 3.בריסבין – העיר המפורסמת ביותר בחופי הים האיכותיים, באווירה הטרופית ובמזג האוויר הנעים. תצאו פה אוניברסיטאות המתמחות בעיקר בתחום המחקר. פה יהיה דגש בעיקר על תחום הספורט בשילוב עם הלימודים. לסיכום, הלימודים באוסטרליה מציעים מגוון גדול של אפשרויות לימודים ושל מיקומים שונים ברחבי המדינה כשכמובן לכל מקום יש את הייחודיות שלו ואת הקסם האישי שלו

Comments are closed.